Багато представниць прекрасної статі, розчарувавшись у своїх співвітчизників або бажаючі жити інший, більш яскравим життям, замислюються про шлюб з іноземцем. І тоді постає питання: представника якої національності краще вибрати, щоб побудувати гармонійну і дружну сім’ю? Адже сьогодні, в епоху Інтернету, немає ніяких перешкод для спілкування з американцями, італійцями, турками і громадянами будь-яких інших країн.

Але є одне “але”, яке зупиняє багатьох жінок – і це навіть не Мовний бар’єр. Це менталітет. Саме від цього часто відштовхуються дівчата, зупиняючи вибір на представника певної нації. І якщо ви вибрали для себе сайти знайомств з канадцями, то поспішаємо вас привітати! З вибором ви не прогадали.

Що потрібно знати про Канадських чоловіків

Для багатьох знайомство з канадцем здається чимось хвилюючим і нездійсненним, але не хвилюйтеся – все не так страшно. Канада є мультикультурною країною, де рівень життя один з найвищих у світі. Тут практично повністю відсутня злочинність, а жителі країни дуже доброзичливі до всіх людей незалежно від кольору шкіри, віросповідання і нації. Але чим же привабливі канадські чоловіки, і чому багато українців шукають перевірені сайти знайомств з канадцями, щоб саме з цією людиною створити сім’ю? На це питання є відповідь.

Мужність

Канадці не схожі на розрекламованих по телевізору «мачо». Як правило, це тихі, врівноважені, спокійні і надійні чоловіки, які люблять і бережуть свої сім’ї. Підхід до виховання хлопчиків тут досить строгий, тому дорослі хлопці і чоловіки завжди проявляють галантність по відношенню до жінок: відкривають двері при вході в приміщення, допомагають донести важкі речі, беруть на себе частину обов’язків по дому. Сварки в сім’ях, звичайно, трапляються, але відповідальні чоловіки завжди готові принести вибачення за свою неправоту, і світ буде відновлений.

Привабливість

Канада – дуже культурна країна, тому всі її громадяни доглядають за собою. Це зовсім не означає, що ви зустрінете випещеного принца з кремом для обличчя, але можете бути впевнені, що ваш обранець виявиться охайним і порядною людиною.

Спосіб життя

Одна з найгостріших проблем в країнах СНД – куріння і алкоголізм. Багато в чому саме ці причини змушують жінок шукати знайомства з канадцями і представниками інших національностей. 85% чоловіків в цій країні не курять, 75% не вживають алкоголь, інші можуть випити кілька келихів на свято, але ніколи не дозволять собі напитися до безпам’ятства. У країні процвітає спорт, тому чоловіки тримають себе в хорошій фізичній формі, відвідують тренажерні зали. Також дуже розвинена культура: якщо ви завели знайомство з канадцем, будьте впевнені, що ваше життя незабаром перетвориться на справжню казку з театрами, кіно, музеями та іншими культурними розвагами.

Достаток

Звичайно, це питання хвилює практично всіх жінок, які планують покинути країну і переїхати в Канаду до майбутнього чоловіка. Згідно зі статистикою, 80% чоловіків до 30 років володіють власною нерухомістю і транспортним засобом – при цьому, стати власником подібного майна може не тільки депутат або бізнесмен, але навіть простий робітник, оскільки рівень зарплат в цій країні в рази вище, ніж в Росії або Україні. Але найкраще фінансове питання обговорити відразу після рішення жити разом, оскільки деякі чоловіки вважають за краще працюючу дружину, інші ж хочуть, щоб кохана зберігала домашній затишок і не працювала.

Пам’ятайте, що Канада – країна багатонаціональна. Переїхавши сюди, ви заведете не тільки знайомства з канадцями, але також з американцями, євреями, французами та представниками інших національностей. Крім того, тут найбільша діаспора українського народу в світі – в країні проживає більше мільйона українців, тому шанс зустріти співвітчизників дуже великий. Можливо, спілкування з людьми своєї культури допоможе зменшити хвилювання від переїзду і зміни звичного ритму життя.

Чому так популярні сайти знайомств з канадцями? Що шукають канадські чоловіки в Україні?

Про те, чому українські жінки прагнуть завести знайомство з канадцем, ми вже розповіли: це практичні, забезпечені і надійні люди, які стають прекрасними чоловіками і батьками. Декрет для чоловіків в цій країні не є чимось незвичним або негожим, а в парках можна зустріти набагато більше чоловіків з дітьми, ніж жінок.

На щастя, інтерес є взаємним, і канадські чоловіки дуже цікавляться дівчатами з країн СНД. Чому вони вибирають саме слов’янок? Цьому є кілька причин:

  1. Привабливість. Так, канадські Жінки Красиві і розумні, але вони, як і багато інших представниць західного світу, часто переборщують з красою: роблять силіконові губи, груди і безліч операцій, в яких немає ніякої необхідності. А канадські чоловіки хочуть бачити поруч доглянуту і природну дівчину, яка буде залишатися самою собою.
  2. Ставлення до сім’ї. У Канаді дівчата ставлять на перше місце роботу, тому про створення сім’ї та народження дітей замислюються ближче до 35-40 років. Чоловіки ж вважають цей вік занадто пізнім-згідно з проведеними опитуваннями, вони готові стати батьками в 25-30 років. Дівчата з України хочуть бути мамами вже в 20-25 років, що робить ставлення до шлюбу схожим з канадськими чоловіками.
  3. Господарність. Слава про прекрасних слов’янських господинь йде по всьому світу. І це правда: Українки, Росіянки прекрасно готують, стають турботливими матерями і хорошими дружинами. Вони створюють в будинку атмосферу тепла і затишку, бережуть дітей і цінують чоловіка.

Щоб сім’я змогла скластися, працюють сайти знайомств з канадськими чоловіками. На нашому сайті пропускаються тільки Перевірені анкети, за якими сидять реальні люди, які бажають познайомитися для створення серйозних відносин, а не разової листування або для розваги.

Сайти знайомств з канадцями: як почати спілкування

Сьогодні завести знайомство з канадцем простіше простого, адже наш сайт надає для цього всі можливості. Ви можете зареєструватися, але для підвищення популярності Вашої анкети рекомендується виставити своє справжнє фото і вказати правдиву інформацію про себе. Щоб збільшити кількість шанувальників, рекомендуємо надати паспортні дані-в цьому випадку анкета отримає статус підтвердженої, а тому бажаючих поспілкуватися з вами стане набагато більше.

Не хвилюйтеся! Ми не публікуємо і не продаємо особисті дані та анкети користувачів без їх відома. Крім того, на нашому сайті практично повністю виключені випадки шахрайства, оскільки ми ретельно перевіряємо особу всіх чоловіків, які хочуть познайомитися з українською дівчиною.

Мовний бар’єр

Раніше він дійсно був серйозною проблемою, але сьогодні ви зможете спілкуватися з іноземним співрозмовником, навіть якщо володієте тільки російською мовою. У цьому допоможе онлайн-перекладач – він моментально переводить повідомлення на зрозумілу Вам мову, що робить спілкування легким і приємним.

Сьогодні знайомства з канадцями – це не мрія або затаєне бажання, а звичайнісінька реальність. З нашою допомогою ви зможете нарешті знайти довгоочікуване щастя і побудувати гармонійну сім’ю!