Любі жінки, щоб допомогти вам у пошуках долі, ми вирішили регулярно писати свої рекомендації на нашому сайті. Ми впевнені, що наш досвід допоможе вам отримати бажаний результат вже в найближчому майбутньому.

 

Сьогодні знання іноземної мови (АНГЛІЙСЬКА / або НІМЕЦЬКА / або ФРАНЦУЗЬКА) для жінок в агентстві стало необхідністю. Ваші знання тут можуть бути на самому елементарному рівні, але вони повинні дозволяти спілкуватися з чоловіком без перекладача.

 

Часи, коли дами ходили втрьох з перекладачем в театри, кафе і ресторани БЕЗПОВОРОТНО ПІШЛИ. Просимо про це пам’ятати й зосередити свої зусилля на інтенсивному вивченні мови.

 

Тому, що англійська мова є міжнародною, для реєстрації в агентстві знань цієї мови може бути достатньо. Якщо в країні чоловіки, з яким зав’язалися серйозні стосунки, говорять іншою мовою, то чоловік охоче оплатить вам курс мови його країни.

 

Для чоловіків дуже важливий ваш інтелектуальний рівень і зможе він його визначити тільки при прямому спілкуванні без посередників.

 

Пам’ятайте про це і прийміть всі заходи, щоб добре підготувати себе до незабутньої зустрічі своєї другої половинки.

У нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО

Дорогі жінки-клієнтки нашого агентства!   Ми – серйозне агентство, створене з єдиною метою – допомогти вам знайти партнера для життя і створити сім’ю.   Таким чином, в нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО водити чоловіка, який є клієнтом нашого агентства, в магазин і просити у нього про покупку чого-небудь, а також взагалі просити у нього будь-які гроші. Жінки-клієнтки, […]

3 March 2020

Перша зустріч

Перша зустріч в нашому агентстві завжди відбувається в Україні (м.Київ). Таким чином ви зможете поводитися більш розкуто і впевнено (що важливо) і вам легше буде справити на нього належне враження, бо:   Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності досить уваги. Продемонструвати свій кругозір і освіченість не складе […]

3 March 2020

Як реєструватися?

Отже, ваша задача – створити таку анкету, щоб вона привернула увагу чоловіки вашої мрії.   Головне – будьте абсолютно чесні. Ви шукаєте чоловіка, який полюбить ас справжню!   Заповніть по можливості всі поля реєстраційної форми. Поля, відмічені помаранчевим кружечком зі знаком оклику, обов’язкові для заповнення. Виділіть якості, що роблять вас особливою. Якщо ви добре граєте […]

3 March 2020