Отже, ваша задача – створити таку анкету, щоб вона привернула увагу чоловіки вашої мрії.

 

Головне – будьте абсолютно чесні. Ви шукаєте чоловіка, який полюбить ас справжню!

 

  • Заповніть по можливості всі поля реєстраційної форми. Поля, відмічені помаранчевим кружечком зі знаком оклику, обов’язкові для заповнення.
  • Виділіть якості, що роблять вас особливою. Якщо ви добре граєте на роялі, вам потрібен чоловік, здатний оцінити музику. Якщо ви людина достатньо активна, то ледар не для вас. Якщо ви любите мистецтво, навряд чи вам підходить чоловік, який думає що Пікассо – це вид морозива. В анкеті мають бути також ваші відповіді на питання: Що ви чекаєте від свого майбутнього життя і який ви бачите своє сімейне життя? Підкресліть вашу індивідуальність, напишіть в анкеті красивий вислів, що відбиває ваше життєве кредо.
  • Не забудьте скласти список якостей вашого майбутнього обранця. Спопробуйте спочатку намалювати цей образ у своїй уяві, не тільки зовнішній звичайно, а в першу чергу психологічний. Які якості для вас найважливіші в чоловікові, що ви ні в якому разі не зможете в ньому прийняти? Людина якого темпераменту вам ближче (емоційний або стриманий)? Якщо чоловік курить, а ви ненавидите цю звичку, то немає жодних шансів що ви полюбите його в майбутньому. Якщо ви обожнюєте кішок, відзначте свою любов до тварин і бажання їх присутності в будинку. Людина з алергією на тварин вам не підходить.
  • Обов’язково додавайте свої фотографії, без них ми не зможемо розмістити вас у нас і / або наших партнерів на сайті.
  • Фотографії повинні бути чіткими, зняті з близької відстані, як мінімум одна зроблена крупним планом (портрет, повний зріст). Не змушуйте вишукувати вас серед інших осіб.
  • У графі «Знання інших мов», не вказуйте знання англійської, російської або української мов.
  • Якщо ви не вкажете свою поштову адресу, ми не зможемо доставити подарунки від вашого обранця.
  • Надавайте тільки реальні відомості про себе. Не зменшуйте вік, не приховуйте інформацію про наявність дітей і т.д. Правда все одно спливе, а ви будете виключені з нашого агентства, при цьому інформація про вас буде надана до інших агентств. Ви несете повну відповідальність за правдивість наданої вами інформації.
  • Контактна інформація є конфіденційною і не буде фігурувати в інтернеті.
  • Пишіть про ваші мрії, бажання, цілі, інтереси. Ви залучите чоловіка, котрий поділяє ваші цінності тільки в тому випадку, якщо не будете зупинятися на поверхневих речах.

Знання іноземної мови

Любі жінки, щоб допомогти вам у пошуках долі, ми вирішили регулярно писати свої рекомендації на нашому сайті. Ми впевнені, що наш досвід допоможе вам отримати бажаний результат вже в найближчому майбутньому.   Сьогодні знання іноземної мови (АНГЛІЙСЬКА / або НІМЕЦЬКА / або ФРАНЦУЗЬКА) для жінок в агентстві стало необхідністю. Ваші знання тут можуть бути на самому […]

3 March 2020

У нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО

Дорогі жінки-клієнтки нашого агентства!   Ми – серйозне агентство, створене з єдиною метою – допомогти вам знайти партнера для життя і створити сім’ю.   Таким чином, в нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО водити чоловіка, який є клієнтом нашого агентства, в магазин і просити у нього про покупку чого-небудь, а також взагалі просити у нього будь-які гроші. Жінки-клієнтки, […]

3 March 2020

Перша зустріч

Перша зустріч в нашому агентстві завжди відбувається в Україні (м.Київ). Таким чином ви зможете поводитися більш розкуто і впевнено (що важливо) і вам легше буде справити на нього належне враження, бо:   Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності досить уваги. Продемонструвати свій кругозір і освіченість не складе […]

3 March 2020