Природно, що, переглядаючи анкети, чоловік в першу чергу звертає увагу на фотографії. Ваша фотографія повинна бути здатною зупинити погляд чоловіка хоча б на хвилину. Інакше до читання вашої анкети справа просто ніколи не дійде.

 

Повірте, що вам зовсім не потрібно мати шикарну зовнішність для того, щоб мати фотографії, які чоловіки просто не зможуть пропустити. Професійна фотозйомка дає можливість показати вас з самого виграшною боку, підкреслити усі достоїнства. Відверто кажучи, наше агентство не працює з жінками, які надсилають неякісні фото, так як це не приносить і не може приносити бажані результати.

 

Отже, фотографії повинні бути студійними, але, якщо у вас є вдалі і хорошої якості аматорські фотографії, можуть підійти і вони. Зверніть увагу, існують деякі ПРОСТІ ПРАВИЛА, яких ми рекомендуємо дотримуватися у виборі фотографій для розміщення:

 

Зробіть 2-3 кольорові фотографії. Наприклад, два портрета і одну – в повний зріст. Розмір не менше 9х13 см або 340х492 px

 

Фотографія повинна бути чіткою, знятої з близької відстані.

 

Хороший макіяж, манікюр, педикюр і доглянуте волосся – це фундамент успішної фотозйомки. Якщо даний фундамент відсутній, то запланована фотозйомка не має сенсу.

 

Не використовуйте при зйомці спецефекти. Майте на увазі, що чоловіки-іноземці дуже насторожено ставляться до різних незвичайним і дуже професійним фотографіям. У чоловіка-іноземця може просто скластися враження, що ви “scammer” (шахрайка) і Ваша мета лише матеріальне збагачення, оскільки жінки і дівчата, які звертаються в шлюбні агентства, як правило, вчителі, лікарі, продавщиці, у них просто не буде грошей для фотосесії на фоні яхт або на оплату фотографу різних незвичайних ефектів.

 

Ваш одяг повинен бути жіночним і підкреслювати достоїнства фігури. Не варто закривати шию. Витончені аксесуари додадуть фотографії індивідуальність і вишуканість. Купальник, відверто прозора кофточка або топ, відсутність бюстгальтера під прозорою одягом категорично забороняються. Чоловік-іноземець звертається в шлюбне агентство з метою знайти собі супутницю життя, а не коханку. Виняток становлять фотографії на тлі літньої природи, наприклад, моря або річки, де купальник або відкритий топ виглядають природно.

 

Ми радимо вам взути для зйомки туфлі чи босоніжки на високих підборах, найжіночніші, які у вас є. Ні в якому разі не взувайте туфлі на товстій підошві, якщо вас цікавить результат. Статистично було відзначено, що чоловіки-іноземці насамперед вибирають фотографії жіночних дівчат і жінок.

 

Головне правило хорошої фотографії – це посмішка. По ній часто чоловіки визначають, на скільки ви приємна людина в спілкуванні. Посмішка повинна йти від серця, тільки тоді вона буде прекрасною. Уявіть, що ви посміхаєтеся людині, яку щиро любите, якою буде посмішка? Адже мова йде про щиру усмішку, подарованої від серця, а не про маску, яку деякі люди носять так довго, що вона приростає до власника назавжди.

На фотографії ви повинна бути одна, ніяких пам’яток, домашніх тварин, штучних квітів або спиртних напоїв в руці, на столі або десь ще в кадрі. Використовуйте нейтральний фон.

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ !!! Фото – перше, що бачить чоловік. Друге, що він робить – читає вашу розповідь про себе. Тільки ви повинні бути зацікавлені в тому, щоб чоловіки побачили вас у кращому світлі.

Знання іноземної мови

Любі жінки, щоб допомогти вам у пошуках долі, ми вирішили регулярно писати свої рекомендації на нашому сайті. Ми впевнені, що наш досвід допоможе вам отримати бажаний результат вже в найближчому майбутньому.   Сьогодні знання іноземної мови (АНГЛІЙСЬКА / або НІМЕЦЬКА / або ФРАНЦУЗЬКА) для жінок в агентстві стало необхідністю. Ваші знання тут можуть бути на самому […]

3 March 2020

У нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО

Дорогі жінки-клієнтки нашого агентства!   Ми – серйозне агентство, створене з єдиною метою – допомогти вам знайти партнера для життя і створити сім’ю.   Таким чином, в нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО водити чоловіка, який є клієнтом нашого агентства, в магазин і просити у нього про покупку чого-небудь, а також взагалі просити у нього будь-які гроші. Жінки-клієнтки, […]

3 March 2020

Перша зустріч

Перша зустріч в нашому агентстві завжди відбувається в Україні (м.Київ). Таким чином ви зможете поводитися більш розкуто і впевнено (що важливо) і вам легше буде справити на нього належне враження, бо:   Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності досить уваги. Продемонструвати свій кругозір і освіченість не складе […]

3 March 2020