Дорогі жінки-клієнтки нашого агентства!

 

Ми – серйозне агентство, створене з єдиною метою – допомогти вам знайти партнера для життя і створити сім’ю.

 

Таким чином, в нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО водити чоловіка, який є клієнтом нашого агентства, в магазин і просити у нього про покупку чого-небудь, а також взагалі просити у нього будь-які гроші. Жінки-клієнтки, які проживають в інших містах, зможуть отримати гроші за проїзд в м. Київ, на зустріч з чоловіком-клієнтом агентства, який запросив їх, тільки через співробітника нашого агентства.

 

Чоловіки охоче роблять подарунки жінкам, якщо вони серйозно зацікавлені в продовженні знайомства, але їх не треба про це просити. Пам’ятайте також, що дорогі подарунки на початкових етапах знайомства з жінкою чоловік НЕ ДАРУЄ! І це повинно бути всім зрозуміло.

 

Жінкам, які проживають в м.Києві та околицях міста, які були запрошені на зустріч з чоловіком ввечері, чоловік оплатить проїзд, відповідно до реальної вартості проїзду на таксі до їхнього будинку.

 

Дорогі жінки, якщо ви серйозно зацікавлені знайти чоловіка для створення сім’ї й укласти шлюб, не принижуйте себе, нас і всю країну, займаючись жебрацтвом.

 

В іншому випадку нам доведеться видалити вас з нашої бази даних, а наші партнери, також обурені скаргами клієнтів, зможуть розповісти про вас в Інтернет-мережі та у своєму оточенні як про шахрайок і жебраків, після чого зустріти гідну людини для вас буде просто не реально.

 

Таким чином, ми дуже сподіваємося, що ви реєструєтеся у нас з щирими намірами знайти чоловіка для створення сім’ї та укладення шлюбу і будемо раді вам в цьому допомогти!

Знання іноземної мови

Любі жінки, щоб допомогти вам у пошуках долі, ми вирішили регулярно писати свої рекомендації на нашому сайті. Ми впевнені, що наш досвід допоможе вам отримати бажаний результат вже в найближчому майбутньому.   Сьогодні знання іноземної мови (АНГЛІЙСЬКА / або НІМЕЦЬКА / або ФРАНЦУЗЬКА) для жінок в агентстві стало необхідністю. Ваші знання тут можуть бути на самому […]

3 March 2020

Перша зустріч

Перша зустріч в нашому агентстві завжди відбувається в Україні (м.Київ). Таким чином ви зможете поводитися більш розкуто і впевнено (що важливо) і вам легше буде справити на нього належне враження, бо:   Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності досить уваги. Продемонструвати свій кругозір і освіченість не складе […]

3 March 2020

Як реєструватися?

Отже, ваша задача – створити таку анкету, щоб вона привернула увагу чоловіки вашої мрії.   Головне – будьте абсолютно чесні. Ви шукаєте чоловіка, який полюбить ас справжню!   Заповніть по можливості всі поля реєстраційної форми. Поля, відмічені помаранчевим кружечком зі знаком оклику, обов’язкові для заповнення. Виділіть якості, що роблять вас особливою. Якщо ви добре граєте […]

3 March 2020