Отже, Ви познайомилися і ваші відносини розвиваються. Вам необхідно добре пізнати людину, адже для прийняття серйозного рішення про заміжжя потрібен час і ваша пильність. Є сигнали, у відносинах з іноземцем, які є приводом для припинення відносин. З урахуванням нашого багаторічного досвіду, ми постараємося описати ці сигнали. Прочитайте уважно цю інформацію, присутність в ваших відносинах таких сигналів означає, що в 99% випадків дані відносини не мають майбутнього і принесуть вам, згодом, тільки біль і розчарування.

 

Зверніть увагу: як дана людина відгукується про інших людей і як він ставиться до людей. Якщо в його голосі присутня зарозумілість і всіма своїми словами чоловік дає зрозуміти, як вам пощастило, що ви з ним, то це перший важливий сигнал. Будьте уважні! Пам’ятайте, чим довше ви будите продовжувати ці відносини, тим більше болю вони Вам принесуть. Серед західних чоловіків також багато жорстоких та зарозумілих. У морального каліцтва немає національності.

 

Наступна ознака того, що чоловік не гідний вашої уваги – це невиконання своїх обіцянок. Причому у нього завжди знайдеться «вагома» причина, чому він цього не зробив. Можливо, що щось з обіцяного він згодом зробить, але відсоток того, що ваші відносини в такій ситуації мають майбутнє дуже низький, оскільки з самого початку відносини будуються на брехні і на маніпулюванні.

Якщо з самого початку вашого знайомства чоловік засипає вас компліментами. Ви чуєте і читаєте від нього постійні фрази: «I love you», «You are the most beautiful woman in the world». «I have never loved before as the way I love you» .Проаналізіруйте ситуацію! По-перше, для людини, яка дійсно Вас любить повідомити Вам про це буде не так легко, по-друге, як можна по-справжньому любити людину, абсолютно його не знаючи. Чоловік такого типу зазвичай говорить низьким, млосним голосом. Стандартний голос закоренілого любителя жінок. Навіть не роздумуючи тут, припиняйте ваші відносини. Типовий сценарій даної історії: на початку його головне завдання закохати Вас, закрутити Вам голову і вселити в вас впевненість, що саме він і є той принц на білому коні, якого ви все життя чекали. Далі, коли ви його полюбите, або, точніше кажучи, він вам почне дуже подобатися, ніяких компліментів ви від нього більше не почуєте, як і будь-якого доброго слова. Ви для нього перетворитеся на власність, яку він коли захоче, кине, коли захоче, підніме.

 

Також, сигналом до 100% розриву відносин є контроль з боку чоловіка. Такий чоловік, через якийсь час вашого знайомства, починає контролювати і командувати. Він практично наказує, що ви повинні робити, а що – ні. Це дуже поганий знак. Людина явно дуже неприємна і важка для спілкування. Біжіть від таких відносин, навіть не озираючись. І пам’ятайте, те, що ви бачите зараз – це тільки вершина айсбергу.

 

Інший явний сигнал до розриву – це ознаки якихось сексуальних відхилень. Тут будьте дуже обережні, адже вам ніхто про це не скаже. Але, якщо ви дозволите йому говорити про те, що йому цікаво, то ви вже через пару тижнів зможете вловити, з ким маєте справу. Якщо його цікавить тільки ваша сексуальність і колір вашої нижньої білизни, то, повірте, це тільки початок. До речі, на розповідь про те, що вас хтось образив, він завжди відповість завчене «Sorry» і швиденько переведе розмову в своє улюблене русло або взагалі нічого не відповість. Така людина не цікавиться вами, як людиною, йому простими словами все одно – живі ви чи ні. Не втрачайте час, щасливою вас така людина, швидше за все, не зробить. Чому він з вами? Це звичайний чоловічий інстинкт.

 

Зустрічаються скиглії. Така людина постійно скаржиться на всіх і вся. І хворий він, і ніхто його не любить, і родичі давно забули, шеф його недооцінює, Дехто говорить про самогубство. Ви ж інша. Ви його не кинете і не зробите йому боляче. Такий свого роду шантаж. Ви навіть ще і не знаєте цю людину особисто, а вже повинні відчувати відповідальність за його життя. Випадки таких женихів рідкісні, але зустрічаються і потрібно бути готовими до того, щоб не попастися на цю вудку. До речі, в реальності, такі люди далеко не безневинні, а дуже навіть жорстокі люди. Тримайтеся від такої людини подалі.

 

І останнє, будьте дуже уважні до того, як чоловік говорить про вашу сім’ю та дітей. Якщо Ви вловили прояви неповаги до вашої сім’ї або дивний інтересу до дітей, то це безумовне червоне світло. Багатьом жінкам такі сигнали здадуться знайомими, але думка про розрив лякає і найкращим рішенням здається плисти за течією. Вам потрібно покінчити з цими відносинами до заходу сонця сьогоднішнього дня. Цінуйте себе! Пам’ятайте, що тисячі і тисячі гідних чоловіків поряд.

Знання іноземної мови

Любі жінки, щоб допомогти вам у пошуках долі, ми вирішили регулярно писати свої рекомендації на нашому сайті. Ми впевнені, що наш досвід допоможе вам отримати бажаний результат вже в найближчому майбутньому.   Сьогодні знання іноземної мови (АНГЛІЙСЬКА / або НІМЕЦЬКА / або ФРАНЦУЗЬКА) для жінок в агентстві стало необхідністю. Ваші знання тут можуть бути на самому […]

3 March 2020

У нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО

Дорогі жінки-клієнтки нашого агентства!   Ми – серйозне агентство, створене з єдиною метою – допомогти вам знайти партнера для життя і створити сім’ю.   Таким чином, в нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО водити чоловіка, який є клієнтом нашого агентства, в магазин і просити у нього про покупку чого-небудь, а також взагалі просити у нього будь-які гроші. Жінки-клієнтки, […]

3 March 2020

Перша зустріч

Перша зустріч в нашому агентстві завжди відбувається в Україні (м.Київ). Таким чином ви зможете поводитися більш розкуто і впевнено (що важливо) і вам легше буде справити на нього належне враження, бо:   Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності досить уваги. Продемонструвати свій кругозір і освіченість не складе […]

3 March 2020