Милі жінки, чоловіки, які є нашими клієнтами, дійсно мають намір приїхати для особистого знайомства в Україну, і їх бажання знайти свою жінку мрії тут реально підтверджено. Наші клієнти можуть вам написати перед приїздом, щоб трохи більше дізнатися про вас і розповісти про себе, але таке листування не є тривалим і виснажливим. При цьому з перекладом листів ми завжди вам можемо допомогти. Як правило, серйозна переписка починається у вас з чоловіком після особистої зустрічі з ним і взаємного бажання продовжити знайомство. Але в цьому випадку чоловік оплачує вам уроки іноземної мови в Україні, та переписка є чудовою практикою.

 

Спілкуючусь таким чином, ви не витрачаєте даремно час і гроші, пишучи десятки листів чоловікам, які залишаються без відповіді, тому що ці клієнти, можливо, не зацікавлені у відносинах з вами або просто розважаються в мережі. Тим більше, що в цьому варіанті останнє вирішальне слово залишається все-таки за жінкою.

 

Корисні рекомендації з написання листів:

 

У своєму першому листі ви розповідаєте трохи про себе, але не варто скаржитися на життя і розповідати про свої біди і нещастя. Радісні і позитивно налаштовані жінки набагато привабливіші, ніж які вічно скаржаться. Тому ні в якому разі не навантажуйте чоловіка своїми проблемами. Встигнете ще це зробити, а зараз він може злякатися і втекти. Чоловіків потрібно «приручати» поступово, пам’ятаєте фільм «Приборкання норовливого»?

 

Ви можете написати один «перший» лист. А потім відсилати його більшості ваших респондентів, з внесенням невеликих коректив. Це допоможе вам істотно заощадити час.

Далі, як відомо, стислість – сестра таланту. Перший лист має бути не довшим, ніж на 1 сторінку. Не повідомляйте всю інформацію про себе відразу! Він ще має заслужити вашу довіру, проявляючи справжній інтерес, щоб дізнаватися більше і більше.

 

Якщо ваш перший лист – це відповідь на його послання, то будьте уважні і дайте відповідь на його питання або процитуйте його фрази, щоб показати, що ви уважно читали його лист. Проявляйте інтерес до його життя, а потім вміло використовуйте отриману інформацію в ваших листах. Чоловікам подобається, коли до них і до їх життя виявляють інтерес. Особливо до їх захоплень – мотоцикли, рибалка, полювання (та скільки ще всякої цієї «чоловічий нісенітниці»!)

 

Ви вільні вибирати теми, які цікавлять вас обох і задавати питання, які вас цікавлять. Але не затягуйте, відповідайте протягом 2-3 днів.

Не будьте прямолінійні, знаходьте цікаві слова і вирази, щоб обігравати ситуацію. Не будьте страшно серйозні, чоловіки лякаються дуже серйозних і з енциклопедичним складом розуму жінок. На питання, чи любите ви плавати в басейні голою, можна, наприклад, відповісти – «Ні, я люблю плавати в пальто!» Це краще, ніж серйозно сприйняти це питання. Ставтеся до листування, як до гри або флірту. На Заході цінується легке ставлення до життя і вміння бути «happy».

 

Якщо вам не подобається конкретний чоловік, і ви не маєте наміру продовжувати з ним листування – ввічливо йому відмовте.

Знання іноземної мови

Любі жінки, щоб допомогти вам у пошуках долі, ми вирішили регулярно писати свої рекомендації на нашому сайті. Ми впевнені, що наш досвід допоможе вам отримати бажаний результат вже в найближчому майбутньому.   Сьогодні знання іноземної мови (АНГЛІЙСЬКА / або НІМЕЦЬКА / або ФРАНЦУЗЬКА) для жінок в агентстві стало необхідністю. Ваші знання тут можуть бути на самому […]

3 March 2020

У нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО

Дорогі жінки-клієнтки нашого агентства!   Ми – серйозне агентство, створене з єдиною метою – допомогти вам знайти партнера для життя і створити сім’ю.   Таким чином, в нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО водити чоловіка, який є клієнтом нашого агентства, в магазин і просити у нього про покупку чого-небудь, а також взагалі просити у нього будь-які гроші. Жінки-клієнтки, […]

3 March 2020

Перша зустріч

Перша зустріч в нашому агентстві завжди відбувається в Україні (м.Київ). Таким чином ви зможете поводитися більш розкуто і впевнено (що важливо) і вам легше буде справити на нього належне враження, бо:   Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності досить уваги. Продемонструвати свій кругозір і освіченість не складе […]

3 March 2020