Перша зустріч в нашому агентстві завжди відбувається в Україні (м.Київ). Таким чином ви зможете поводитися більш розкуто і впевнено (що важливо) і вам легше буде справити на нього належне враження, бо:

 

Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності досить уваги. Продемонструвати свій кругозір і освіченість не складе особливих проблем.

На зустрічі вас завжди підтримає представник нашого агентства, що досконало володіє іноземною мовою.

Отже, ви бачите одне одного вперше. Як виглядати в такій ситуації? Природність – головна умова. Бажано одягти речі, в яких ви будете почувати себе природно. Бажано уникати люрексу, глибокого декольте, дуже короткого або дуже довгого.

 

Парадно-вихідні вечірні вбрання краще залишити для походу в театр або романтичної вечері. Зробіть легкий денний макіяж, але ні в якому разі не «бойове розфарбовування» (використовуйте природні відтінки тіней і тонального крему, трохи туші і неяскраву помаду). При зустрічі не забудьте посміхнутися і сказати, що раді знайомству. Посміхайтеся під час розмови і чоловікові буде приємно, що він викликає у вас приємні емоції.

 

Про що говорити? Звичайно багато що залежить від того, чи листувалися ви з ним і що ви про нього знаєте. Якщо ви листувалися до приїзду чоловіка, то буде доречно поговорити на тему, яку ви обговорювали в останніх листах, поцікавитися останніми новинами.

У будь-якому випадку продумайте питання, у відповідях на які вам була б цікава його безпосередня реакція (а не те, як він напише про це гарнено подумавши). Якщо не знаєте як відповісти на питання, скажіть, що вам потрібно подумати перед тим, як відповісти.

 

Якщо щось не зрозуміли, не соромтеся перепитати. В самому кінці розмови не забудьте подякувати за зустріч і якщо чоловік вас зацікавив, висловіть свої надії на те, що ви скоро знову побачитеся.

 

Не розказуйте чоловікові про свої проблеми і невдачі з іншими чоловіками. Тема про чоловіків з вашого минулого взагалі повинна бути закритою.

Постарайтеся описати своє бачення гармонійної сімейного життя і вислухайте його уявлення про це.

Спробуйте визначитися, чи бачите ви в цьому чоловікові свого майбутнього чоловіка і чи хочете продовжувати стосунки. Якщо чоловік вас не зацікавив, то обов’язково дуже коректно скажіть йому про те, що ви можете бути тільки друзями. До його від’їзду потрібно розставити всі крапки над i в ваших стосунках.

 

Пошук того єдиного – серйозна цілеспрямована робота. Тут не лотерея і не чарівна країна, де ваші бажання виконуються самі собою, а всього лише можливість розширити діапазон пошуку від вузького кола безпосередніх контактів до рівня світових масштабів.

 

Закликаємо вас бути уважними та обачними при прийнятті серйозних рішень, ви несете повну відповідальність за можливі наслідки ваших дій.

Знання іноземної мови

Любі жінки, щоб допомогти вам у пошуках долі, ми вирішили регулярно писати свої рекомендації на нашому сайті. Ми впевнені, що наш досвід допоможе вам отримати бажаний результат вже в найближчому майбутньому.   Сьогодні знання іноземної мови (АНГЛІЙСЬКА / або НІМЕЦЬКА / або ФРАНЦУЗЬКА) для жінок в агентстві стало необхідністю. Ваші знання тут можуть бути на самому […]

3 March 2020

У нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО

Дорогі жінки-клієнтки нашого агентства!   Ми – серйозне агентство, створене з єдиною метою – допомогти вам знайти партнера для життя і створити сім’ю.   Таким чином, в нашому агентстві ЗАБОРОНЕНО водити чоловіка, який є клієнтом нашого агентства, в магазин і просити у нього про покупку чого-небудь, а також взагалі просити у нього будь-які гроші. Жінки-клієнтки, […]

3 March 2020

Як реєструватися?

Отже, ваша задача – створити таку анкету, щоб вона привернула увагу чоловіки вашої мрії.   Головне – будьте абсолютно чесні. Ви шукаєте чоловіка, який полюбить ас справжню!   Заповніть по можливості всі поля реєстраційної форми. Поля, відмічені помаранчевим кружечком зі знаком оклику, обов’язкові для заповнення. Виділіть якості, що роблять вас особливою. Якщо ви добре граєте […]

3 March 2020