Лист з Німеччини від колишньої клієнтки агентства «Ярославна» Наталії, через 3 роки після заміжжя. / Уривок / Наталі – 46 років, Пітер – 50 років.

Привіт Ольга і Тетяна, я з великою вдячністю згадую ваше агентство, через яке я познайомилася з найкращим на землі людиною, який став моїм чоловіком. З дня весілля пройшло вже 3 роки, як ви пам’ятаєте. За цей час я дуже розслабилася і розледачіли без роботи тут у Пітера, тому поправилась на 10 кг. З одного боку можна зрозуміти: стресів у мене тут немає, пересуваюся в основному на машині. Але з іншого боку, зайва вага мене, звичайно, не прикрашає. Найсмішніше, що раніше, до заміжжя, у мене була проблема добре і смачно харчуватися через нестачу фінансових коштів, і я собі у всьому відмовляла і краще віддавала моєму малолітньому синові. Тепер я можу все найсмачніше їсти, але я повинна себе знову обмежувати, щоб не набирати вагу. Якби я не контролювала себе, то вже б важила кілограм на 20 більше, а так набрала ці 10 кг якось непомітно за 3 роки. Але в цьому році я стала на багато суворіше до себе, так і при лікуванні зубів у свій час не могла нормально їсти. Пітер мене дуже шкодує, він навіть намагається сам прибирати в будинку і мити посуд, тільки щоб я не втомлювалася. Якщо я щось роблю, то він завжди мені говорить спасибі. Якщо ж я готую їжу, то він каже «величезне спасибі» і цілує руку. Скажіть, де у нас в Україні можна зустріти чоловіка з таким ставленням до своєї дружини? Я думаю, що слов’янські чоловіки просто на це не здатні. Немає у наших чоловіків ще такої культури.

Оля і Таня, у мене до вас є величезне прохання. Допоможіть моїй сестрі знайти гідного чоловіка. Я вірю в вас, у ваше агентство, вірю і переконалася, що вищі сили вам допомагають у вашій благородній і дуже важливій справі.

Міцно вас цілу і обіймаю, скоро приїду до Києва і приведу в ваше агентство сестру.

Наталя

Анастасія і Карло (Німеччина)

Я познайомилася з Карло, коли мені було 45 років. Я не можу сказати, що у мене це була любов з першого погляду. Це, напевно, тому, що в такому віці з першого погляду люди, ймовірно, вже не закохуються. Крім того, до Карло я півроку зустрічалася з одним німцем, Удо, який дуже мене розчарував. Спочатку це був […]

21 March 2019

Анна і Жан (Франція)

Я познайомилася з Жаном через агентство «Ярославна». У Києві у мене була хороша робота, дуже добрі і мудрі батьки. Але багато років я була самотня. Тут я зустрічала різних чоловіків, які цікавилися мною, але я бачила, що все це несерйозно і відмовлялася від їх продовжень. Коли я познайомилася з Жаном, який завжди був і є […]

29 August 2018