Я познайомилася з Карло, коли мені було 45 років. Я не можу сказати, що у мене це була любов з першого погляду. Це, напевно, тому, що в такому віці з першого погляду люди, ймовірно, вже не закохуються. Крім того, до Карло я півроку зустрічалася з одним німцем, Удо, який дуже мене розчарував.

Спочатку це був дуже милий чоловік з хорошим почуттям гумору, але коли я дізналася його більше, то зрозуміла, що людина він досить скупий і нервовий. Після поїздки до нього в гості я побачила в ньому всі ці якості. Мені було тоді 44 роки, але я не хапалася за чоловіка, як за останній шанс. Я розуміла, що жити я з цією людиною просто не зможу. Тому я відмовилася продовжувати з Удо знайомство, хоча він ще не раз писав мені і намагався повернути. Через кілька місяців агентство запропонувало мені знайомство з Карло. Карло теж німець, але це був зовсім інша людина. Він відразу намагався запропонувати мені хорошу матеріальну підтримку, але я відмовилася від неї, так як я розуміла, що я повинна спочатку краще пізнати людину, перед тим, як приймати його матеріальну допомогу і налаштовуватися, відповідно, на спільне майбутнє. Але час показав, що це дійсно гідна людина, яка мені підходить, який любить мене і якого згодом полюбила я. Після заміжжя я живу з Карло в Німеччині.

Він купив мені машину, постійно дбає, щоб у мене було достатньо грошей з собою і мені він практично, ні в чому не відмовляє. Ми живемо з Карло вже 3 роки, багато подорожуємо і радіємо життю. Тому я б дуже хотіла побажати жінкам в агентстві, дуже уважно придивлятися до їх кандидатам на руку і серце і ніколи не приймати необдуманих рішень. Адже люди всі різні в незалежності від національності, і важливо зустріти дійсно свого гідного чоловіка, з яким можна прожити все життя і ніколи про це не пошкодувати.

Анна і Жан (Франція)

Я познайомилася з Жаном через агентство «Ярославна». У Києві у мене була хороша робота, дуже добрі і мудрі батьки. Але багато років я була самотня. Тут я зустрічала різних чоловіків, які цікавилися мною, але я бачила, що все це несерйозно і відмовлялася від їх продовжень. Коли я познайомилася з Жаном, який завжди був і є […]

29 August 2018

Наталя і Пітер (Німеччина)

Лист з Німеччини від колишньої клієнтки агентства «Ярославна» Наталії, через 3 роки після заміжжя. / Уривок / Наталі – 46 років, Пітер – 50 років. Привіт Ольга і Тетяна, я з великою вдячністю згадую ваше агентство, через яке я познайомилася з найкращим на землі людиною, який став моїм чоловіком. З дня весілля пройшло вже 3 […]

29 August 2018