Причин тому, чому знайомство з німцем для шлюбу сьогодні актуально, можна назвати безліч. Перш за все, можна назвати наступні:

  1. Розчарування в чоловіках рідної країни через їх розклалася морального обличчя.
  2. Бажання переселитися в іншу країну з більш відповідальними представниками сильної статі.
  3. Пошук більш стабільною в економічному плані країни, де можна буде побудувати міцну сім’ю.

У даній ситуації виникає питання, якої національності чоловіки найкраще підійдуть для російськомовної слов’янки. Ми пропонуємо знайомства з німцями для шлюбу не просто так, адже вони близькі нам по духу і культурі. При ближчому знайомстві можна помітити спорідненість менталітетів, якусь духовну близькість.

Чому німці вибирають українок?

На сьогоднішній день багато громадян Німеччини бажають будувати свою сім’ю саме з слов’янками. Для цього є безліч причин, деякі з них наведені нижче:

Демографічна ситуація в Європі досить плачевна. Обумовлено це небажанням жінок не тільки народжувати дітей, але також рано виходити заміж. У зв’язку з цим, багато чоловіків, які не бажають заводити швидкоплинні стосунки, шукають альтернативні варіанти. Наш сайт знайомств з німцями має безліч анкет одиноких громадян Німеччини, які шукають свою другу половину. Поки німкені будують кар’єру і не думають про шлюб, ви можете створити міцну сім’ю, а потім почати самореалізовуватися, адже в Європі для цього є всі умови, і діти абсолютно не стануть на заваді. Особливо слід відзначити батьківську турботу німецьких чоловіків, вони в усьому намагаються допомагати дружинам, в тому числі у вихованні чад.

Чоловіки незалежно від віку, соціального статусу і національності, люблять красу. Але те, що для українки є неприйнятним, для німкені абсолютно нормально. Наприклад, вона може кілька днів не приводити себе в порядок, відмовитися від косметики або вийти в магазин в піжамі. Далеко не кожен чоловік зможе миритися з подібним.
Якщо ще 20 років тому знайомства з німцями були чимось особливим, то в епоху Інтернету рамки розсуваються. Написати повідомлення можна за кілька хвилин, і воно буде відразу доставлено. Це дозволяє не заганяти в себе в рамки дружби в певному регіоні. Можна спілкуватися з ким завгодно в будь-який час доби.

Краса українських дівчат – це загальновизнаний факт. Але, за визнанням самих іноземців, наші жінки мають особливу сердечністю і теплотою, прагнуть створити особливу атмосферу в домі, створити міцну сім’ю, яка буде існувати довгі роки.

Саме тому сайти знайомств з німцями для шлюбу і простого спілкування мають популярність не тільки у дівчат, але також у самих іноземців. Вони дійсно зацікавлені в знайомстві з жінками з країн СНД.

Чим привабливі німецькі чоловіки?

Можна будь-коли зустрітися з німцем в реальному житті. Але не знати про їх педантичності досить складно. Ми знаємо про рівень життя в Німеччині, про високу якість що випускаються в їх країні машинах і побутової техніки. Так, німці – це серйозні люди з відповідальним ставленням до життя. Вони все обмірковують і зважують. Але з іншого боку – це веселі люди, які вміють і люблять відпочивати. Крім того, вони легко переймають чужі традиції, а чоловіки з радістю вчать рідну мову дружини-іноземки. Одним словом, жити спільно з чоловіком-німцем буде досить комфортно і весело.

Заходячи на сайт знайомств з німецькими чоловіками, слід пам’ятати, що вони просто схиблені на чистоті. Так, тут люблять порядок, і це видно у всіх дрібницях. Охайність і акуратність на вулицях, в приміщенні і громадському транспорті тут звичайна справа. Ніхто навіть не подумає викинути папірець від цукерки просто на узбіччя, а власники домашніх тварин завжди прибирають за вихованцями. Подібна охайність виражається в улюбленому національному вираженні: «Alles ist in Ordnung» (все в порядку).

Дуже не схожі вони на нас в ставленні до здоров’я. Тут відповідально ставляться до медицини і регулярно відвідують лікарні для планових обстежень, що дозволяє запобігти багатьом хворобам, а значить, і додаткові витрати. Відвідування стоматологів, дерматологів, поїздки на оздоровчі курорти мінімум раз на рік – це буденність для німця. Крім того, в Німеччині дуже люблять тварин і активний спосіб життя, що стало причиною появи парків і спортивних майданчиків.

Як почати спілкування?

Зайшовши навіть на кращий сайт знайомств з німцями, багато хто просто не знають, з чого почати розмову. В даному випадку можна дати кілька корисних порад:

  1. Для будь-якого німця освіту – це предмет для гордості. Тому варто показувати свої начитаність, знання в різних сферах науки, і всіляко підтримувати бесіду.
  2. Але не менше освіченості вони люблять скромність, і це, мабуть, навіть важливіше, ніж знання. Тому в одязі потрібно бути обережніше. Він не зажадає від вас бути сірою мишкою, але рамки пристойності досить консервативні, дотримуватися потрібно. Для нареченого з Німеччини дуже важливі елегантність і відчуття смаку.
  3. Напевно, немає німця, який не любить затишок, комфорт і посиденьки всією сім’єю. Особливо після досягнення зрілого віку. Запитайте його про традиції народу, сім’ї або про щось, що пов’язано з Німеччиною. Він відразу перетвориться в цікавого оповідача, який повідає все до найдрібніших подробиць.

Дійсно, в Німеччині люблять свою культуру, історію і традиції. Тут можна зустріти на вулицях людей в національних костюмах, в різних регіонах країни постійно влаштовуються різні фестивалі і пишні свята. Причому це стосується як сіл, так і величезних мегаполісів. Наприклад, в Мюнхені щороку проходить свято Октоберфест.

Про що писати?

Але найголовніше і найважливіше – це писати, писати і ще раз писати. Писати потрібно часто і багато. Крім того, ніколи не пропадайте на довгий час без попередження і вагомої причини. Відповідайте швидко. Німці не люблять сидіти біля монітора і чекати з моря погоди. Але запам’ятайте, важливо не кількість написаного тексту, а саме увагу до співрозмовника, щирість до нього.

Не варто розповідати про пейзажах, інтер’єрі в квартирі … Ми ж живемо не в 19 століття, а листи відсилаються не поштова голубами. Сьогодні набагато легше і ефективніше відправити фотографію або, включивши вебкам, все показати.

Німці люблять почуття і емоції. Листування повинна вестися так, щоб ваш співрозмовник зрозумів – він знайшов те, що шукав. Його повинно тягнути до вас подібно метал до магніту. Ви за тисячі кілометрів від нього, але він повинен переповнюватися емоціями, нудьгувати за повідомленнями від вас.

Йому зовсім нецікаво буде слухати про ціни в супермаркеті або проблеми з начальником. Про це можна згадати, але розписувати всі в подробицях не потрібно. Подібні листи дуже нудні і буквально відштовхують. Також не забувайте про смайликах і намагайтеся писати без помилок.

Важливо пам’ятати: заводячи знайомство з німцем для шлюбу, ви повинні стати для нього рідною людиною. Він повинен захотіти з вами спілкуватися, ділитися своїми думками, відчуттями, емоціями, розділити свою картину світогляду. Так, німці консерватори і педанти, але в душі вони романтики, які хочуть знайти справжнє кохання.

Особливості роботи нашого сайту

Наш портал надає користувачам конфіденційність спілкування. Зареєструвавшись на сайті знайомств з німцями, ви можете переглянути анкети чоловіків (яких у нас понад 30 000) і написати кожному вподобаному. На вашу поштову скриньку також будуть приходити листи від іноземців, яким ви сподобалися.

Зверніть увагу! Ми ніколи не розкриваємо конфіденційну інформацію користувачів. Вашу адресу, номер телефону та інша інформація з анкети, включаючи фотографії, надійно захищені. При спілкуванні з новими знайомими ви самі вирішите, чи варто давати їм свою електронну пошту або інші дані.

Переваги реєстрації у нас

Бажаєте зайти на сайт знайомств з німцями, але не знаєте мови? Сьогодні це взагалі не проблема і абсолютно не завадить познайомитися з іноземцем. Згідно зі статистичними даними, з усіх дівчат, зареєстрованих на нашому сайті і вийшли заміж за іноземців, 12% не знали іноземної мови. Багато мали лише шкільну базу навчання англійської.

Як же бути? Ви не знаєте німецької мови, а ваш обранець – російського. Ми передбачали подібну ситуацію, тому розробили спеціальний перекладач з широкою словникової бази. Головне, не робити помилок в словах, інакше він може перевести їх неправильно або взагалі не перевести.

Крім того, ми даруємо можливість користувачок пройти реєстрацію відразу на декількох майданчиках знайомств.

У нас легко і зручно знайомитися!

Міжнародні знайомства з нашим сайтом – це дійсно просто. Тут навіть простіше, ніж в реальному житті, адже почати діалог можна різними способами – листівка, віртуальний подарунок, підморгування або просте «привіт!».

Багато сайтів знайомств працюють за принципом сортування анкет, відштовхуючись від дати реєстрації. Ми подібний принцип категорично не схвалюємо, адже чим старше анкета, тим менше шанс, що її виявлять інші користувачі! Наш сайт знайомств з німцями дотримується принципу сортування за активністю, тобто, чим частіше ви в мережі, тим вище ваша анкета.

Також ви будете бачити чоловічі анкети тих користувачів, які онлайн або були на сайті зовсім недавно. Опускаючись вниз, можна подивитися на анкети менш активних іноземців або тих, що були дуже давно. Подібний принцип сортування дуже демократичний і дозволяє знайомитися з людьми, які дійсно в цьому зацікавлені.