Сьогодні знайомства з іноземцями набирають величезну популярність, і тому є кілька причин. Основна причина криється, ймовірно, в демографії. Офіційні джерела стверджують, що в країнах західного світу жінок на кілька відсотків більше, ніж чоловіків, тоді як в державах колишнього СНД ситуація абсолютно протилежна – на кожних 95 жінок припадає близько 100 чоловіків. Однак, це далеко не єдиний фактор, який призводить іноземних чоловіків в наші краї. Для цього є і більш важливі причини.

Чотири причини, за якими іноземці їдуть шукати наречену за кордон

Щоб потенційному нареченому з іншої країни було легше відшукати майбутню дружину, працює наш сайт знайомств з іноземцями, де можна почати спілкування з вподобаною дівчиною. І все ж, чому чоловіків з більш розвинених і успішних країн так тягне в Україну? Можливо, відповідь криється в декількох причинах:

На першому місці – кар’єра. Менталітет західних жінок дуже сильно відрізняється від світогляду слов’янських дівчат. Вони не прагнуть створювати сім’ю, народжувати дітей – принаймні, до 30-35 років. У бажанні заробити немає нічого поганого, але в Європі роботу і сім’ю можна успішно поєднувати – тим більше, що часто відпустку по догляду за дитиною бере батько. Але більшість дівчат-фахівців в Європі така перспектива не влаштовує.

Своєрідний вигляд. Уже давно в західних країнах в порядку речей штучні губи, брови, груди та інші органи, збільшені медичним шляхом. Попри те, що такі «подвиги» часто відбуваються саме заради чоловіків, їх більше влаштовує перспектива перебувати поруч з простою, але доглянутою дівчиною.

Статус. Ні для кого не секрет, що наявність української дружини або нареченої в рази підвищує статус чоловіка в очах колег, друзів, родичів і знайомих. З цієї причини дуже багато чоловіків хочуть бути поруч зі слов’янською дівчиною. І для багатьох дівчат перспектива знайомства з іноземцями також дуже приваблива.

Можливості. Наш сайт знайомств з іноземцями для шлюбу не обмежує жодну пару в їх бажанні спілкуватися в мережі або побачитися особисто. Завдяки сучасним технологіям це легко – якщо ще 50 років тому доводилося спілкуватися тільки за допомогою довгої поштового листування, то сьогодні злітати в іншу країну або зателефонувати по скайпу абсолютно не проблема.

У нас на сайті ви можете познайомитися з чоловіками різних національностей:

Привабливість українських жінок

Мова йде не тільки про доглянуту зовнішності, але також про внутрішню красу, що дуже важливо для побудови гармонійних сімейних стосунків. Саме з цією метою працює наш сайт для знайомства з іноземцями, завдяки якому тисячі чоловіків і жінок здобули свою пару. Що ж такого привабливого є в наших жінках, що чоловіки готові долати різні труднощі й величезні відстані, щоб бути поруч з ними?

Краса

Українські жінки від природи дійсно красиві, і дана їм краса підтримується ретельним доглядом. При цьому, вони рідко використовують штучні ботокс та інші досягнення сучасної медицини – правильний догляд за собою дозволяє їм довгі роки зберігати свіжий молодий вигляд. Наш міжнародний сайт знайомств з іноземцями для шлюбу дає можливість кожному чоловікові побачити фотографії потенційних наречених, щоб вони переконалися особисто: вік – не показник краси. Тим більше, більшість українських жінок часто їздять відпочивати за кордон, завдяки чому у них є можливість порівняти їх з жінками інших національностей. Повірте, відмінності в кращу сторону помітні!

Затишок

Набагато важливіший чинник, ніж зовнішня привабливість – відповідальне ставлення до сім’ї. З давніх-давен так повелося, що слов’янські дівчата дуже трепетно ​​ставляться до дітей, стають прекрасними дружинами й матерями. Навіть якщо достаток сім’ї скромний, українські дівчата не бояться народжувати дітей, і гідної виховують їх надалі. При цьому, іноземні жінки часто не ризикують народжувати раніше 30-40 років, побоюючись за своє фінансове благополуччя, а деякі просто не розглядають перспективу стати матір’ю, мріючи жити собі на втіху без дітей. 95% чоловіків, які звертаються на наш сайт знайомства з іноземцями, хочуть стати нареченими й батьками, а не просто тимчасово присутніми в житті жінки.

Доброта

Багато чоловіків, які вже знайшли свою українську дружину, відзначають, що вона – не така, як жінки на їх батьківщині. Слов’янські дівчата більш доброзичливі, усміхнені, відкриті для спілкування і готові допомогти у важкій ситуації. Вони не кинуть кохану людину в разі проблем з роботою або здоров’ям, підтримають друзів і створять в родині атмосферу щастя і добра.

Багато іноземців звертаються в наше шлюбне агентство «Ярославна», щоб знайти гідну пару – і знаходять її. Деякі чоловіки відзначали, що їх друзі привозили дружину з Росії або України, а їх щасливе сімейне життя надихнула на пошук свого щастя. І наш сайт знайомств з іноземцями готовий допомогти знайти його.

Сайт знайомств з іноземцями для шлюбу: як ми працюємо

Адміністратори нашого клубу ретельно перевіряють всю вхідну інформацію від користувачів, тому випадки шахрайства вкрай рідкісні. Ми не публікуємо і не продаємо особисті фотографії, анкети, телефони та електронні адреси дівчат без їх згоди, і схвалюємо тільки ті анкети, які не викликають сумнівів у справжності. Це ж правило діє і для іноземних чоловіків – вони повинні викладати тільки реальні фотографії та при необхідності підтверджувати свою особистість.

Як знайомитися?

Все дуже просто: сайт для знайомства з іноземцями щодня реєструє сотні людей, які бажають знайти сімейне щастя. Анкети знаходяться у вільному доступі, тому ви завжди зможете переглянути інформацію про співрозмовника, оцінити його фотографії. Якщо людина візуально сподобався, йому можна написати – практично всі з радістю відповідають. Всього на сайті більше ніж 30 тисяч чоловіків, охочих знайти українську наречену, і тисячі жінок, які мріють про щасливу родину.

Тест на сумісність

Варто визнати, що ні фотографія, ні загальні для всіх питання для заповнення анкети не допоможуть зрозуміти напевно, «ваш» це людина чи ні. Щоб трохи збільшити шанси знайти свого нареченого, кожній дівчині пропонується пройти тест на сумісність з партнером, в результаті якого вам будуть запропоновані відповідні під ваші уподобання анкети користувачів.

Як спілкуватися?

Майже всі жінки, які приходять шукають знайомства з іноземцями, знають тільки російську мову, а іноземним або зовсім не володіють, або знають його на рівні шкільної програми. Сьогодні мовний бар’єр просто зметений сучасним онлайн-перекладачами, який моментально перекладають повідомлення співрозмовника на вибрану мову.

Блокування користувачів

Міжнародний сайт знайомств з іноземцями для шлюбу надає і таку можливість. Якщо вам пише шахрай або докучливий користувач, ви завжди можете відправити його в «чорний список», і тоді повідомлення від нього перестануть вам приходити. Всі питання щодо образ і неприпустимої поведінки розглядаються адміністраторами сайту.

Багато сайтів знайомств з іноземцями для серйозних стосунків сьогодні пропонують свої послуги, але наше шлюбне агентство «Ярославна» вважається одним з кращих. Ви можете особисто в цьому переконатися, почитавши відгуки вдячних користувачів і ознайомившись з правилами спілкування.