10 ПРИЧИН ПОЗНАЙОМИТИСЯ З ФРАНЦУЗОМ

Сьогодні українські жінки часто шукають знайомства з французами. Адже можна відправитися і на край світу в пошуках своєї другої половини.

Раз у раз багатьох приваблює Франція-романтична Країна, оспівана найталановитішими художниками, поетами, діячами мистецтв.

Принадна красою Лазурного берега і Провансу, що володіє колоритною музикою, ароматом лаванди і легкою атмосферою.

А щоб стати громадянкою цієї країни, необхідно прожити в шлюбі з французом всього чотири роки. Це легко вирішить проблему з імміграцією.

Сайти знайомств з французами рясніють безліччю анкет, за якими можна знайти свого обранця. Важливо зрозуміти яку людину ти шукаєш, і ознайомитися з особливостями його національності.

1. Симпатизують українкам

Французи захоплюються красою українських жінок, які вигідно виділяються на тлі часто недоглянутих, хоч і природних француженок.

Іноземцям імпонує гостинність, широта натури українок, їх життєрадісність, а ще норовливий, але добрий характер.

Вони цінують в наших жінках розвинене почуття материнства, хазяйновитість, і вміння створювати затишок.

2. Люблять спілкуватися

Французи дуже товариські. Їх приваблюють часті походи в гості, довгі посиденьки з друзями біля каміна з келихом хорошого вина, регулярна зміна обстановки. Так що нудьгувати не доведеться.

Ще з таким чоловіком не буде соромно вийти в світ-він завжди люб’язний і ввічливий, вміє правильно представити свою супутницю оточуючим.

3. Уважні чоловіки

Знайомство з французами нерідко призводять в результаті до створення сім’ї. Вони і самі часто страждають від самотності, тому націлені на створення міцних відносин.

Важко не відзначити їх шанобливе ставлення до своєї обраниці.

Дружина для француза – це майбутня мати Його дітей, про яку він не втомиться піклуватися. Завжди буде цікавитися здоров’ям коханої, її настроєм і планами на життя. А ще із задоволенням розділить навпіл обов’язки по дому, буде враховувати бажання і інтереси своєї другої половини, ніколи не зазіхне на особистий простір.

4. Чуйні коханці

Французький чоловік щедрий на ласку і вміє робити компліменти. Він завжди намагається заслужити увагу і інтимну близькість з жінкою, навіть якщо знаходиться з нею в шлюбі багато років.

Що приємно, робити сюрпризи, дарувати милі подаруночки і квіти другій половині для них — така ж прелюдія, як і пристрасні поцілунки.

5. Вміють забезпечити сім’ю

На сайті знайомств з французами для шлюбу досить часто зустрічаються забезпечені чоловіки. Справа в тому, що вони люблять заробляти гроші і знають як.

Серед них є багато талановитих підприємців, людей створили свій бізнес з нуля. Їх природна комунікабельність грає на руку-вміють заводити корисні знайомства з людьми, що допомагає з легкістю досягати намічених цілей і, як результат, успіхів в кар’єрі.

Вони зовсім нерозточливі, тому вміють швидко збивати цілі статки. Всі витрати зазвичай обмірковуються наперед, але це не заважає їм робити дорогі подарунки сподобалася жінці.

6. Турботливі батьки

Француз серйозно ставиться до батьківства. На нього з легкістю можна залишити малолітню дитину, вирушаючи у справах. І при цьому бути впевненою, що все буде в порядку. Здорове харчування, режим дня і розвиваючі ігри будуть в пріоритеті.

Папа-француз із задоволенням приділить велику кількість часу своєму чаду і не забуде побалувати його. Це є для нього абсолютною нормою.

7. Смачно готують

Французів важко здивувати кулінарною майстерністю. У цій справі вони занадто добре підковані. Що також є їх однією з національних рис характеру.

Мало того, вони справжні естети — вміють оформити блюдо не гірше, ніж в ресторані. Прагнуть кожен день створювати відчуття свята, обходячи стороною сірі будні.

Вони зовсім непринципові в питанні про те, хто повинен стояти біля плити. Очевидно, що знайомство з французами для шлюбу-це шанс створити здорові відносини без абьюза.

8. Захоплюються спортом

Кожен поважаючий себе француз займається спортом. Для нього це також природно, як чистити зуби. Він уважно стежить за своїм станом здоров’я і фізичною формою. Тому у Франції рідко можна зустріти людину із зайвою вагою.

Так що не варто дивуватися, якщо на першому побаченні він поцікавиться, яким видом спорту ти займаєшся.

9. Шанують традиції

У Франції прийнято зберігати традиції, передаючи їх з покоління в покоління, і створювати нові. У цьому яскраво виражається романтична натура французів.

Вони із задоволенням їздять на різдвяні свята до батьків, відвідують час від часу улюблений ресторан і ніколи не відмовляться від келиха дорогого вина ввечері за вечерею.

В їх арсеналі безліч улюблених класичних фільмів, особливо комедій, які вони раз по раз люблять переглядати на дозвіллі.

10. Сподвигнут вивчити французьку мову

Живучи з французом, мову доведеться вивчити, так як він любить і пишається його мелодійністю і красою. І це величезний плюс для жінки, якій подобається розвиватися і набувати нових навичок. Крім того, це не складе великих труднощів при постійному живому спілкуванні.

Любов не має меж, і ми знову і знову в цьому переконуємося. На нашому рахунку багато щасливих і вдячних закоханих пар. Для нас це вище всяких похвал.

Адже одна з головних цілей нашого агентства – допомагати жінкам, заводити серйозні стосунки з французами для створення шлюбу і довгограючих відносин.

Для цього у нас є досвід десятиліть і величезне бажання допомогти людям знайти своє щастя. Ми суворо відбираємо кавалерів для наших дам. Серед їх числа виключно гідні і перевірені особистості.

Знайомство з французькими чоловіками-подарунок долі для жінки, яка бажає кардинально змінити своє життя на краще, навчитися будувати красиві і творчі відносини. А ще це можливість жити в дивно красивій Франції з багатою флорою і фауною, мальовничими місцями, цікавою архітектурою і завжди привітними жителями.