Про нас

«Ярославна» – агентство знайомств з метою створення сім’ї, в Києві. Ми маємо своїх партнерів в країнах Західної Європи і вже більше 10 років допомагаємо людям знайти один одного. Крім того, ми надаємо й інші послуги: переклади з іноземної мови, практичні курси для майбутніх дружин, консультації для отримання візи в посольстві і ін.

Наші клієнти – це інтелігентні дорослі чоловіки, від 30 до 60 років, що займають гідне місце в суспільстві. Всі вони мріють створити сім’ю на основі класичних цінностей.

Ми пропонуємо Вам, професійну роботу на високому рівні, включаючи найсучаснішу технічну підготовку, а також широкий спектр ефективних і сучасних способів пошуку супутника життя.

Наше агентство не випадково названо «Ярославна». Ще в давні часи, будучи заміжньою за іноземними королями і принцами, наші жінки відігравали значну роль в житті країн Європи.
 
Найбільш відома яскрава доля Анни Ярославівни, доньки київського князя Ярослава Мудрого. 19 травня 1051 року Ганну Ярославівна вийшла заміж за короля Франції Генріха I. Вже 1060 році Генріх I помер залишивши після себе спадкоємця. Син Філіп в семирічному віці був оголошеним королем і в зв’язку з цим, на Анну були покладені всі опікунські повноваження з правом ставити свій підпис на документах державної ваги.
Таких прикладів можна навести багато. Більш докладно про це можна прочитати в нашому блозі, в статті “Про Ярославну”.  
Наша команда
Щасливі історії
Чому обирають нас

Великий досвід
14 років ми успішно допомагаємо людям знайти свою другу половинку і застосовуємо для цього найефективніші і сучасні методики.

Особистісний підхід
Приділяємо увагу до індивідуальних побажань і вимог. Також, регулярно проводимо особисті консультації та тренінги.

Робота до результату
Тільки Ваші сформовані відносини є позитивним результатом нашої роботи.

 

 

Вечори знайомств
Агентство проводить для своїх клієнтів вечори знайомств, де список запрошених обмежений і добре продуманий. В результаті більшість запрошених знаходять свою пару.

Конфіденційність
Ми не торгуємо Вашими контактами і не розголошуємо особисту інформацію, пов’язану з нашою роботою для Вас.

Безпека
Реєстрація в агентстві дійсна тільки при пред’явленні документів, що підтверджують особу клієнта (клієнтки). Дані про всіх кандидатів агентством перевіряються.

Отзывы счастливых клиентов