Послуги

Щоб стати нашою клієнткою, вам необхідно пройти реєстрацію на нашому сайті, для цього потрібно заповнити анкету і разом з фотографіями надіслати до нас в агентство. Після цього ми розміщуємо інформацію про вас на нашому сайті та / або на сайтах наших західних партнерів. Ми передаємо вам анкети і фотографії всіх зацікавлених вами чоловіків. Ви вирішуєте, з ким із них ви готові продовжити знайомство. Ми повідомляємо чоловікам про ваших рішеннях. Ваш шанувальник може почати переписку або відразу планувати свій приїзд. Ми із задоволенням надамо йому сприяння.

Реєстрація

Також:
Переклад
Допомога в перекладі кореспонденції з / на будь-який європейський мову;
Організація
Допомога в організації зустрічі і в здійсненні послідовного перекладу під час зустрічі;
Підтримка
У наданні психологічної та юридичної підтримки на стадії листування;
Документи
Допомагаємо в оформленні візових документів, документів на шлюб.
Чому обирають нас

Великий досвід
14 років ми успішно допомагаємо людям знайти свою другу половинку і застосовуємо для цього найефективніші і сучасні методики.

Особистісний підхід
Приділяємо увагу до індивідуальних побажань і вимог. Також, регулярно проводимо особисті консультації та тренінги.

Робота до результату
Тільки Ваші сформовані відносини є позитивним результатом нашої роботи.

 

 

Вечори знайомств
Агентство проводить для своїх клієнтів вечори знайомств, де список запрошених обмежений і добре продуманий. В результаті більшість запрошених знаходять свою пару.

Конфіденційність
Ми не торгуємо Вашими контактами і не розголошуємо особисту інформацію, пов’язану з нашою роботою для Вас.

Безпека
Реєстрація в агентстві дійсна тільки при пред’явленні документів, що підтверджують особу клієнта (клієнтки). Дані про всіх кандидатів агентством перевіряються.

Щоб стати нашою клієнткою, ви повинні пройти реєстрацію на нашому сайті, для цього потрібно заповнити анкету і разом з фотографіями надіслати до нас в агентство. Після цього ми розмістимо інформацію про вас на нашому сайті і / або на сайтах наших західних партнерів. Ми передаємо вам анкети і фотографії всіх зацікавленими вами чоловіків. Ви вирішуєте, з ким з них ви готові продовжити знайомство. Ми повідомляємо чоловікам про ваші рішення. Ваш обранець може почати листування або відразу планувати свій приїзд. Ми із задоволенням надамо йому допомогу.

Крім того, ми готові допомогти:
 
 • в перекладі кореспонденції з / на будь-яку європейську мову;
 • в здійсненні послідовного перекладу під час зустрічі;
 • в наданні психологічної та юридичної підтримки на стадії листування;
 • в оформленні візових документів, документів на шлюб.
Гарантії:
 
 • Наші переваги порівняно з іншими агентствами полягають в тому, що ми ретельно відбираємо клієнтів. Для нас важлива не кількість, а мотивації тих людей, які до нас звертаються.
 • Ми пам’ятаємо всіх – всі зустрічі, практично всі листи, навіть багато років потому. У нас немає знеособленої системи присвоєння номерів і кодів. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Ми не працюємо з шахраями і любителями флірту. Якщо ми дізнаємося, що жінка – шукачка пригод або що чоловік не шукає серйозних відносин, ми припиняємо нашу співпрацю.
 • Ми завжди готові надати допомогу нашим клієнтам, навіть у позаробочий час. У більшості з них є номер мобільного телефону, за яким можна зв’язатися з нами у разі потреби.
 • Ми аналізуємо кожен лист і даємо професійні консультації.
 • Ми працюємо тільки з зацікавленими клієнтами – тими, хто серйозно мотивований на створення родини зі своєю половинкою з іншої країни, іншого культурного середовища.
 • Ми гарантуємо реальність чоловіків – всі чоловіки, які мають намір приїхати до Києва на зустріч до своєї обраниці, висилають нам копії документів, що засвідчують особу.
 • Ми гарантуємо абсолютну лояльність по відношенню до законів іншим країн.Наприклад, 6 березня 2006 року набув чинності новий американський закон International Marriage Broker Regulation Act of 2005. Згідно з ним обмін контактною інформацією між чоловіком – американським громадянином і дівчиною-іноземкою можливий тільки після процедури атестації. Для неї чоловік у письмовому вигляді, нотаріально запевняючи, повідомляє, де він проживав, чи був одружений, чи був судимий, чи є під його опікою неповнолітні діти. Після перевірки наявності імені чоловіка в списках Domestic Violence дівчина в письмовому вигляді дає свою згоду на зустріч або обмін контактною інформацією.
 • Ми суворо дотримуємося букви закону, тому що це дає нашим жінкам гарантію безпеки і збереження її приватного життя.
 • Для нас дуже важлива безпека і захищеність наших клієнтів. Саме тому ми проводимо безліч консультацій на тему безпеки спілкування, розповідаємо про можливі проблеми і способи їх уникнути, про те, як зробити спілкування більш легким і приємним.
 • Наші менеджери пройшли серйозну психологічну і юридичну підготовку для того, щоб надавати висококваліфіковану допомогу.
 • Крім цього, ми гарантуємо нашим клієнтам і моральну безпеку, оберігаючи їх від можливого хамства або спілкування з психічно неадекватними суб’єктами.
Наші гарантії

Наші переваги в порівнянні з іншими агентствами полягають в тому, що ми ретельно відбираємо клієнтів. Для нас важлива не кількість, а мотивації тих людей, які до нас звертаються.

Ми пам’ятаємо всіх – всі зустрічі, практично всі листи, навіть багато років по тому. У нас немає знеособленої системи присвоєння номерів та кодів. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми не працюємо з шахраями і любителями флірту. Якщо ми дізнаємося, що жінка – шукачка пригод або що чоловік не шукає серйозних стосунків, ми припиняємо нашу співпрацю.

Ми завжди готові надати допомогу нашим клієнтам, навіть у позаробочий час. У більшості з них є номер мобільного телефону, за яким можна зв’язатися з нами в разі потреби.

Ми аналізуємо кожен лист і даємо професійні консультації.

Ми працюємо тільки з зацікавленими клієнтами – тими, хто серйозно мотивований на створення родини зі своєю половинкою з іншої країни, іншого культурного середовища.

Ми гарантуємо реальність чоловіків – всі чоловіки, які мають намір приїхати до Києва на зустріч до своєї обраниці, висилають нам копії документів, що засвідчують особу.

Ми гарантуємо абсолютну лояльність по відношенню до законів іншим країн. Наприклад, 6 березня 2006 року вступив в силу новий американський закон International Marriage Broker Regulation Act of 2005. Згідно з ним обмін контактною інформацією між чоловіком – американським громадянином і дівчиною-іноземкою можливий тільки після процедури атестації. Для неї чоловік в письмовому вигляді, нотаріально запевняючи, повідомляє, де він проживав, чи були одружений, чи був судимий, чи є під його опікою неповнолітні діти. Після перевірки наявності імені чоловіка в списках Domestic Violence дівчина в письмовому вигляді дає свою згоду на зустріч або обмін контактною інформацією.

Ми суворо дотримуємося букви закону, так як це дає нашим жінкам гарантію безпеки і збереження її приватного життя.

Для нас дуже важлива безпека і захищеність наших клієнтів. Саме тому ми проводимо безліч консультацій на тему безпеки спілкування, розповідаємо про можливі проблеми і способи їх уникнення, про те, як зробити спілкування більш легким і приємним.

Наші менеджери пройшли серйозну психологічну і юридичну підготовку для того, щоб надавати висококваліфіковану допомогу.

Крім цього, ми гарантуємо нашим клієнтам і моральну безпеку, оберігаючи їх від можливого хамства або спілкування з психічно неадекватними суб’єктами.