Часто ми приваблюємо у своє життя людей, які чимось схожі на нас. Закони всесвіту свідчать: «зовнішнє відображає внутрішнє» і «подібне притягує подібне». А коли в нашу долю напрошуються непрохані гості варто задуматися, чим ви їх зацікавили. Головне бути собою, щоб уникнути неприємностей. Дуже важливо зрозуміти якого чоловіка ви хотіли би зустріти. Добрий, цікавий, інтелігентний, душевний, заможний, темпераментний? Безумовно, тут повинні бути перераховані найкращі якості, але після того як ви визначитеся з побажаннями, пам’ятайте про одну дуже важливу річ – потрібно вміти відповідати такому чоловікові, «Хочеш принца? Стань принцесою!»

 

На першому побаченні важлива кожна дрібниця. Зовнішній вигляд повинен бути бездоганний, відповідати місцю і часу. Не «виливайте» на себе флакон духів, краще залишити за собою легкий шлейф приємного, ледве помітного аромату, який потім можливо буде асоціюватися саме з вами.

 

Хода і пряма постава, котяча граціозність внесуть свою лепту у створенні позитивного образу. Елементарна вихованість і знання правил етикету, безсумнівно, додадуть бонусів.

 

Цікава примітка – чоловіки дуже люблять контакт очима, таким чином, підсвідомо вони відчувають зацікавленість, щирість і відкритість.

І найголовніше – ніколи не обманюйте ні себе, ні чоловіка з яким пробуєте зав’язати стосунки. Ніколи не намагайтеся затверджуватися за рахунок інших, є багато інших способів підняти собі самооцінку. Якщо не ваше – дайте відразу зрозуміти. Закон бумеранга ще ніхто не відміняв: пограєте ви – пограють з вами. Винятків не буває. І будьте впевнені, ваше щастя поряд!

Як підкорити чоловіка

Зустрівшись після довгої розлуки зі своєю подругою, я запитала у Дарини: «Мені цікаво, як ти змогла підкорити такого сильного, працьовитого, гарного і талановиту людину, твого чоловіка? Чому він слухняний тобі і ніколи не гнівається на тебе? Він незмінно любить тебе і виконує всі твої бажання. Скажи мені, будь ласка, всю правду, нічого не затаївши. Як […]

22 March 2020

Заміж за німця

Заміж за німця: плюси мінуси В голові українських дівчат живе усталений стереотип про те, що німецькі чоловіки педантичні і занудні. Та чи так це насправді? Дівчата з України, які обрали собі за чоловіка німця, підтверджують цей стереотип, однак, зовсім не вважають його недоліком – навпаки, бачать в цьому тільки позитивні сторони.   Крім того, окремою […]

4 March 2020

Заміж за канадця

Як вийти заміж за канадця   Канада – це країна, яка для українців вже більше 300 років є символом надії на краще життя. Згідно зі статистичними даними, більше 30% українців виїжджають до Канади на постійне місце проживання. Це призвело до того, що діаспора українців в цій країні процвітає – у наших співвітчизників є свої квартали, […]

4 March 2020