Заміж за німця: плюси мінуси

В голові українських дівчат живе усталений стереотип про те, що німецькі чоловіки педантичні і занудні. Та чи так це насправді? Дівчата з України, які обрали собі за чоловіка німця, підтверджують цей стереотип, однак, зовсім не вважають його недоліком – навпаки, бачать в цьому тільки позитивні сторони.

 

Крім того, окремою перевагою є рівень життя в Німеччині: це справжня європейська країна з розвиненим соціальним і економічним рівнем. Якість німецьких товарів славиться на весь світ, а корінні німці відомі як чесні, порядні, уважні до дисципліни і порядку. Якщо ви готові зв’язати життя з такою людиною, то вийти заміж за німця допоможе наше шлюбне агентство.

 

Рівень життя в Німеччині

Німеччина – одна з найбагатших держав у всій Європі, а жителі отримують дуже високі доходи, що дозволяє їм безбідно жити навіть на прожитковий мінімум. Мінімальні зарплати становлять близько 3000 євро, чого цілком достатньо для того, щоб жити в достатку сім’ї з трьох осіб. Лікарі заробляють від 5 000 до 30 000 євро в місяць. Також шанованою є робота вчителя – згідно зі статистичними даними, вчителі в країні отримують від 7000 євро в місяць. Ціни на продукти і речі в Німеччині досить високі, проте, враховуючи якість товарів, вони того варті – тут поставляють на ринок тільки якісні речі і продукти харчування. Фаст-фуди теж зустрічаються, але люди вважають за краще повноцінне домашнє харчування. Тому, зав’язуючи знайомство з іноземцем для подальшого створення сім’ї, слід пам’ятати, що вони люблять добре поїсти.

 

Екологія в країні

Педантичність німців зобов’язує їх дбайливо ставитися до навколишнього світу, тому вони не скидають все сміття в один бак, ліс або річку. Уже давно в країні працюють спеціальні заводи, які переробляють на вторсировину все, що тільки можна: папір, деревину та інші речі. Сміття сортують на різні категорії: наприклад, на пластик, скло, папір, органічні відходи і так далі, після чого викидають в спеціальні урни. Якщо смітити на вулицях або звалювати сміття в посадку, можна отримати серйозний штраф, тому місцеві жителі так себе не ведуть. Єдина слабкість, в якій німці не можуть собі відмовити – виробництво автомобілів з найпотужнішими двигунами, які сильно забруднюють повітря. Цю проблему намагаються вирішити багато років, але поки безрезультатно.

 

Медицина

Про німецьку медицину можна говорити нескінченно – медики там завжди у великій пошані, а сучасне обладнання і професіоналізм лікарів дозволяє проводити найскладніші операції і лікувати хвороби, які в країнах СНД ще вважаються невиліковними. Любов з німцем-медиком доставить жінці чимало клопоту: вони дуже охайні і вимагають дотримання ідеальної чистоти в будинку, одязі і всьому, що стосується побуту, але це, в кінцевому підсумку, йде тільки на користь. До слова, і зарплати у медпрацівників в Німеччині величезні – на посаду лікаря проводиться суворий відбір.

 

Права жінок в Німеччині

Перше, що потрібно знати бажаючим отримати в чоловіки німця – це свої майбутні права в країні. Українки можуть не турбуватися – без соціального захисту вони не залишаться, оскільки Німеччина – це світська, а не мусульманська країна, тому побоюватися дівчатам не доведеться. Вже давно чоловіки і жінки в Німеччині повністю рівні в своїх правах – жінки працюють нарівні з чоловіками в ракетобудуванні, різних галузях промисловості і медицині. Німці вимогливі до своїх жінок, але і самі відповідають своїм вимогам. Чоловікам важливо, щоб дружина була не тільки берегинею вогнища, а й реалізованої особистістю, тому готові допомагати і підтримувати її на шляху до професійного становлення.

 

Розваги в країні

Німеччина – цивілізована країна, тому і нудьгувати вам тут не доведеться. У великих містах працюють цікаві квести для дітей і дорослих, парки, ресторани, катки і безліч інших розважальних центрів. Дорослі зможуть провести дозвілля в ресторані або кафе, побродити по красивим алеях або відвідати торговий центр. При цьому, німці відпочивають «культурно», але, можливо, поїздка за місто на пікнік трохи «струсоне» вашого обранця і внесе свіжий новинку в ваші відносини.

 

Традиції

Традиції – невід’ємна частина становлення культури і побуту будь-якої країни. Щоб знайти своє щастя в Німеччині, дівчині доведеться ознайомитися з традиціями країни, дізнатися більше про культуру і менталітет народу. Наприклад, за традицією, вихідні завжди проводяться в колі сім’ї, тому ходити в гості, не обговоривши візит попередньо, не прийнято. Є й мінуси в традиціях: німці звикли балувати дітей, дозволяючи їм практично все. Подібний підхід до виховання згубний, тому майбутньому подружжю потрібно заздалегідь обговорити аспекти виховання майбутніх дітей. Німці – християни, тому традиції відзначати Великдень, Різдво та інші великі релігійні свята залишаються такими ж, як і у нас. Головне, що слід пам’ятати жінці, яка вирішила вийти заміж за німця – ці люди завжди тримають своє слово, ніколи не спізнюються на зустрічі і заходи, дуже чесні і очікують від інших того ж.

 

Сімейні цінності

Німці цінують і бережуть свої сім’ї, але не прагнуть перетворити дружину в домогосподарку: їм важливо, щоб вона завжди розвивалася як особистість. Тому, вирішуючи вийти заміж за кордон до Німеччини, ви можете не хвилюватися, що вас замкнуть будинку і заборонять виходити на роботу. Німці дуже люблять працювати і готові забезпечувати свою сім’ю, але чекають від дружини тих же прагнень.

 

Кращі якості німців

У жителів Німеччини є свій набір якостей, які безперечно можна вважати позитивними:

 

Охайність. Німці пильно стежать за чистотою будинку, одягу, робочого місця, тому важливо стежити за собою і домом.

Дисципліна. Німці звикають вставати в один час, ніколи не спізнюються на зустрічі і заходи, до будь-якої справи підходять дуже відповідально і все розраховують до найдрібніших деталей.

Розвиток. Одним з найбільш чудових якостей особистості німці вважають прагнення постійно розвиватися – це вони роблять самі і вимагають того ж від інших – в першу чергу, від своєї сім’ї.

Наше шлюбне агентство організовує вам знайомство з іноземцями для подальшого з’єднання узами шлюбу.

 

Складність інтеграції в країну

Стати повноправним членом соціуму ви зможете відразу після вступу в шлюб з німцем. Однак, потрібно не тільки вийти заміж за нього, але і обзавестися спільним господарством, майном, а при бажанні обох подружжя – народити або всиновити дітей.

 

Якщо ви вирішили, що хочете стати дружиною німця, доведеться враховувати особливості характеру і менталітету свого обранця. І, в свою чергу, він зробить все, щоб вам в його країні жилося добре і комфортно.

Як підкорити чоловіка

Зустрівшись після довгої розлуки зі своєю подругою, я запитала у Дарини: «Мені цікаво, як ти змогла підкорити такого сильного, працьовитого, гарного і талановиту людину, твого чоловіка? Чому він слухняний тобі і ніколи не гнівається на тебе? Він незмінно любить тебе і виконує всі твої бажання. Скажи мені, будь ласка, всю правду, нічого не затаївши. Як […]

22 March 2020

Заміж за канадця

Як вийти заміж за канадця   Канада – це країна, яка для українців вже більше 300 років є символом надії на краще життя. Згідно зі статистичними даними, більше 30% українців виїжджають до Канади на постійне місце проживання. Це призвело до того, що діаспора українців в цій країні процвітає – у наших співвітчизників є свої квартали, […]

4 March 2020

Заміж за американця

Щастя в Америці: заміж за американця  Давно не секрет, що Америка – одна з найрозвиненіших країн світу, яка успішно утримує лідерство в політичному, економічному та соціальному плані. На території держави живуть сотні і тисячі народностей і народів, чимало тут і наших співвітчизників. Мігрантів стало так багато, що вони почали створювати свої квартали, де благополучно облаштувалися […]

4 March 2020