Як вийти заміж за канадця

 

Канада – це країна, яка для українців вже більше 300 років є символом надії на краще життя. Згідно зі статистичними даними, більше 30% українців виїжджають до Канади на постійне місце проживання. Це призвело до того, що діаспора українців в цій країні процвітає – у наших співвітчизників є свої квартали, права, обов’язки, робочі місця і безліч інших аспектів, які роблять їх повноправними громадянами. Тому знайти щастя в Канаді мріють багато українських жінок – тим більше, що вони будуть в цій країні серед своїх співвітчизників і мати всі права, які були у них на батьківщині.

 

У світі існує безліч країн, які залучають емігрантів з країн СНД, і Канада займає серед них далеко не останнє місце. При цьому, у неї є кілька особливих переваг. Що ж отримує жінка з України, яка знайшла свою любов з канадцем?

 

Рівень життя в Канаді

Згідно зі статистикою, більше 70% населення країни – мігранти або їх нащадки, тому жінка не відчуватиме себе самотньо в цій державі. Тим більше, що рівень життя тут один з найвищих, гідні зарплати, збалансований робочий. Єдине – дуже важливо досконало знати англійську мову і професійні терміни у своїй галузі, щоб знайти роботу. Дуже цінується в Канаді робота няні, вчителя, виховательки дитячого саду. У великій пошані лікарі. Середня зарплата в країні становить 4000 доларів – середній показник, якого достатньо для комфортного проживання сім’ї з чотирьох осіб. В країні величезні запаси природних ресурсів, розвинена інфраструктура, потужна економіка. Лікарі, програмісти, будівельники та інші люди, які можуть принести економічну користь, отримують по 8 000 і більше доларів на місяць.

 

Екологія в країні

Звичайно, в різних частинах держави погода неоднозначна, але, в цілому, нічим особливим клімат не здивує мігранток. За станом екології Канада займає лідуючу позицію в світі: тут понад три мільйони квадратних кілометрів займають ліси, озера і річки. Таким чином, в цій країні передові технології вдало поєднуються з дбайливим ставленням до природи. При цьому, канадці вимогливі до дотримання чистоти – за викидання сміття на вулиці можна заробити серйозний штраф. Сміття тут, як і в інших розвинених країнах, давно сортують за матеріалом і відправляють на переробку.

 

Медицина

Громадяни мають право на безкоштовну медицину, але приїжджим людям на це розраховувати не доводиться. Згідно за новою медичною реформою, кожна людина «прикріплена» до сімейного лікаря, який, в разі необхідності, видає направлення фахівця більш вузького профілю. В цілому, медична система тут практично не відрізняється від нашої, але впроваджена з розумом і тому приносить користь. Медики у великій пошані – якщо в родині є медичний працівник, він ніколи не залишиться без роботи і хорошого заробітку. За рівнем медицини Канада займає одне з лідируючих положень у світі.

 

Права жінок в Канаді

Канадські чоловіки бережуть і цінують своїх жінок – в цій розвиненій європейській країні немає місця обмеження жіночих прав. Тому дуже багато дівчат, які прагнуть виїхати за кордон, розглядають Канаду як один з найвигідніших варіантів – тут дійсно буде безпечно, легко і комфортно. Роботу можна знайти практично з будь-якої спеціальності, в цій країні жінки давно працюють нарівні з чоловіками, разом ділять обов’язки по дому і вихованню дітей. Жінки можуть реалізувати себе практично в будь-якій професійній сфері: медицині, освіті, промисловості та інших областях. Плануючи знайомство з канадцями з метою подальшого створення сім’ї, ви можете бути впевнені, що ваш обранець побачить в вас особистість зі своїми бажаннями і прагненнями, а не тільки домогосподарку.

 

Канадське громадянство

Вступаючи в шлюб з канадцем, жінка може претендувати на отримання громадянства, але тільки при дотриманні наступних умов:

 

На момент подачі документів на громадянство дівчина повинна бути у шлюбі з громадянином країни щонайменше три роки.

Оскільки почастішали випадки фіктивних шлюбів, міграційна комісія проводить розслідування, щоб з’ясувати, легальний чи сімейний союз: у подружжя повинно бути спільне майно, побут, по можливості – народжені або усиновлені діти.

Дівчина повинна добре знати англійську мову, оскільки без цього знання комісія може відмовити в отриманні громадянства.

Бажано, щоб жінка працювала за фахом або в іншій сфері, щоб роботодавець зміг підтвердити цей факт. Люди, які приносять країні економічну користь, мають більш високі шанси отримати громадянство, ніж ті, які сидять вдома.

 

Розваги в країні

Канадці цінують культурний відпочинок, тому знають толк в розвагах. Тут є місця для інтелектуального, культурного, спортивного і розважального дозвілля. Навіть в маленьких містечках і провінціях нудьгувати не доведеться – скрізь є торгові і розважальні центри, де можна весело провести час. Оскільки багато канадців – емігранти, розваги у них схожі з нашими. Це зробить проведення дозвілля максимально комфортним і цікавим.

 

Традиції

Канадці – надзвичайно привітний народ. У них прийнято пригощати і дарувати подарунки незнайомим дітям в святкові дні, вони з радістю підвезуть незнайому людини до будинку, якщо та запізнився на автобус або трохи випила і не може сісти за кермо. Відмінною рисою канадців є посмішка на обличчі – вони посміхаються всім і завжди: на вулиці, в громадському транспорті і на роботі. Улюблений вид спорту жителів країни – це хокей, яким з величезним задоволенням займаються жінки, чоловіки і навіть діти.

 

Сімейні цінності

Жителі Канади дуже люблять дітей, тому радують їх з приводу і без. Там вважається абсолютно нормальним пригостити чужу дитину цукеркою на вулиці або в супермаркеті.Свята та вихідні прийнято проводити в колі сім’ї.

 

Відповідальність.

 

Чоловіки бережуть сім’ї і прагнуть забезпечити дружину і дітей всім, щоб їм жилося комфортно і добре.

 

Життєрадісність. Канадці – дуже життєрадісні люди, справжні оптимісти, які не люблять нудьгувати вдома. Вони прагнуть працювати, забезпечувати дітям майбутнє, але при цьому завжди вірять у краще і з задоволенням заводять нових друзів.

 

Вірність. Чоловіки в Канаді, якщо знайшли улюблену жінку, будуть вірні їй, навіть якщо серед їх оточення є більш симпатичні представниці прекрасної статі. Але і від своїх обраниць вони чекають такої ж вірності.

 

Легкість інтеграції в країну

Найперспективніший варіант стати «своїм» у Канаді – вступити до університету, отримати диплом і вийти на роботу. Однак, наше шлюбне агентство пропонує інший шлях, більш легкий, але не менш перспективний – вийти заміж за громадянина країни. Ми готові допомогти в цьому, підібравши анкету найдостойніших претендентів, які максимально підходять дівчині, яка залишила свою заявку. Знайти своє кохання і щастя в цій країні, вийти заміж за іноземця – це реальність, яка вже чекає вас.

Як підкорити чоловіка

Зустрівшись після довгої розлуки зі своєю подругою, я запитала у Дарини: «Мені цікаво, як ти змогла підкорити такого сильного, працьовитого, гарного і талановиту людину, твого чоловіка? Чому він слухняний тобі і ніколи не гнівається на тебе? Він незмінно любить тебе і виконує всі твої бажання. Скажи мені, будь ласка, всю правду, нічого не затаївши. Як […]

22 March 2020

Заміж за німця

Заміж за німця: плюси мінуси В голові українських дівчат живе усталений стереотип про те, що німецькі чоловіки педантичні і занудні. Та чи так це насправді? Дівчата з України, які обрали собі за чоловіка німця, підтверджують цей стереотип, однак, зовсім не вважають його недоліком – навпаки, бачать в цьому тільки позитивні сторони.   Крім того, окремою […]

4 March 2020

Заміж за американця

Щастя в Америці: заміж за американця  Давно не секрет, що Америка – одна з найрозвиненіших країн світу, яка успішно утримує лідерство в політичному, економічному та соціальному плані. На території держави живуть сотні і тисячі народностей і народів, чимало тут і наших співвітчизників. Мігрантів стало так багато, що вони почали створювати свої квартали, де благополучно облаштувалися […]

4 March 2020