Щастя в Америці: заміж за американця

 Давно не секрет, що Америка – одна з найрозвиненіших країн світу, яка успішно утримує лідерство в політичному, економічному та соціальному плані. На території держави живуть сотні і тисячі народностей і народів, чимало тут і наших співвітчизників. Мігрантів стало так багато, що вони почали створювати свої квартали, де благополучно облаштувалися і вкоренилися. Завдяки цьому багато дівчат, які вирішили пов’язати себе узами шлюбу з представником американського народу, відчувають себе захищеними і не так нудьгують за батьківщиною.

 

Без сумнівів, вийти заміж за американця – це дуже романтичний захід, який відкриє двері в абсолютно інше життя. І якщо партнер обраний правильно, нове життя перетвориться в реальну казку!

 

Що дасть українці любов з американцем?

Американці – люди імпульсивні, діяльні, які постійно прагнуть домогтися нових висот. При цьому, вони живуть дружним товариством з високим соціальним рівнем: наприклад, в супермаркетах товар можна спробувати, перш, ніж купити, а в разі конфлікту справедливість завжди буде відновлена. Говорячи про сімейні стосунки, чоловіки завжди дбають про свої сім’ї, люблять повертатися в затишні будинки, грати з дітьми, поважають жінку як особистість, а не як домогосподарку. Крім того, чоловік завжди буде робити все для того, щоб дружина і діти ні в чому не мали потреби: забезпечить гідне житло, сад і школу дітям, допомагає дружині влаштуватися на роботу і вивчити досконало мову.

 

Вийти заміж за чоловіка з США може кожна жінка. Наше шлюбне агентство забезпечує знайомство з іноземцями, тому психологи і соціологи нашої компанії підберуть вам анкету людини, максимально підходящого за всіма показниками, враховуючи особистісні аспекти обох людей. Однак вибираючи свою дорогу, важливо докласти певних зусиль: вивчити мову хоча б на базовому рівні, щоб можна було без проблем вести переписку і розмовляти по телефону. Крім того, слід пам’ятати, що американський діалект відрізняється від звичної нам англійської, тому для більшого успіху краще найняти репетитора.

Чим приваблюють наші жінки американців?

Американські чоловіки дуже цінують жінок в Україні, оскільки в західних країнах наявність слов’янської дружини – це щось на зразок високого статусу в суспільстві: солідно, престижно і незвично. На відміну від корінних американок, українки вміють ненав’язливо підкреслювати красу: одягаються скромно, але в той же час, вигідно підкреслюючи фігуру, фарбуються акуратно і практично непомітно. Американки – кар’єристки, для них робота завжди стоїть на першому місці. Може, це і непогано, але чоловіки в такому випадку починають відчувати себе неспроможними, а сім’ю – неповною. Наші дівчата здатні подарувати їм той домашній затишок і тепло, якого їм так не вистачає, наповнити життя духовним змістом, влаштувати свята в сімейному колі.

 

Наше шлюбне агентство допоможе кожній одинокій жінці вийти заміж за американця і знайти щастя з коханою людиною, долаючи мовний бар’єр і різницю в менталітеті. Пов’язуючи себе узами шлюбу з представником американської нації, ви можете бути впевнені, що ваш обранець зробить все, щоб його сім’я жила гідно.

Як познайомитися з американцем?

 

Щоб виїхати за кордон, необхідно для початку познайомитися з відповідною людиною. Звичайно, зробити це можна і на спеціальних форумах або сайтах, але там ви ризикуєте зіткнутися з обманом.

 

У нашій компанії ви не зіткнетеся з обманом та отримаєте шанс знайти своє справжнє щастя!

Як підкорити чоловіка

Зустрівшись після довгої розлуки зі своєю подругою, я запитала у Дарини: «Мені цікаво, як ти змогла підкорити такого сильного, працьовитого, гарного і талановиту людину, твого чоловіка? Чому він слухняний тобі і ніколи не гнівається на тебе? Він незмінно любить тебе і виконує всі твої бажання. Скажи мені, будь ласка, всю правду, нічого не затаївши. Як […]

22 March 2020

Заміж за німця

Заміж за німця: плюси мінуси В голові українських дівчат живе усталений стереотип про те, що німецькі чоловіки педантичні і занудні. Та чи так це насправді? Дівчата з України, які обрали собі за чоловіка німця, підтверджують цей стереотип, однак, зовсім не вважають його недоліком – навпаки, бачать в цьому тільки позитивні сторони.   Крім того, окремою […]

4 March 2020

Заміж за канадця

Як вийти заміж за канадця   Канада – це країна, яка для українців вже більше 300 років є символом надії на краще життя. Згідно зі статистичними даними, більше 30% українців виїжджають до Канади на постійне місце проживання. Це призвело до того, що діаспора українців в цій країні процвітає – у наших співвітчизників є свої квартали, […]

4 March 2020