Ми з’ясували, що, на думку чоловіків, є секретом жіночої привабливості. Щоб бути у всеозброєнні, ми попросили чоловіків розповісти нам про те, на що ж вони звертають увагу в першу чергу.

Деякі їх визнання стали для нас одкровенням.

 • Непередбачуваність. Несподівані поступки, реакція і поведінка, якого він найменше очікує, – ось що викликає чоловіче цікавість і бажання.
 • Свій стиль. Чоловікам подобається, коли дівчина носить щось екстраординарне, коли вона виділяється в натовпі. Свій стиль в одязі говорить про те, що вона творча людина.
 • Декольте. А якщо у дівчини красива лінія плечей, красиві ключиці-це найбільш сексуальна, ніжна частина жіночого тіла.Хто б міг подумати, що звичайна майка з глибоким Вирізати може відправити чоловіка в нокаут?
 • Твої губи. Губи жінки завжди прівлекали погляд чоловіків, тим більше якщо вони красиві і доглянуті. Так що не забувай про бальзамах для губ і Блиск.
 • Здоровий апетит. Багатьом чоловікам подобається, коли жінка з апетитом їсть, а не ганяє по тарілці самотній салатний листочок.
 • Ароматний волосся. Немає нічого краще, ніж аромат щойно вимитих волосся, свіжий приємний аромат! Наші дослідження показують, що ноти ваніль, перцевої м’яти, Фруктові і цитрусові аромати також змушують прискорено битися серце чоловіка.
 • Сексуальна хода. Якщо у дівчини гарна вільна хода, це говорить про те, що вона добре знає свою тело.Сделать хода красивою, скористайся секретом моделей: наспівуй про себе мелодію повільної сексуальної пісні, з досить чітким ритмом, яка дозволить тобі автоматично рухатися під цю мелодію широким кроком . І не забудь про високих підборах! Ще один варіант виробити хода – почати займатися танцями. Вже через пару уроків ти відчуєш себе раськрепощеннєє.
 • Непомітні макіяж. Занадто яскравий макіяж майже завжди Виглядає досить вульгарно. Але з іншого боку, довгі чорні вії і блиск для губ – це завжди краще, ніж зовсім нічого. Дівчина повинна вміти робити легкий, майже непомітні макіяж. Є 4 косметичних продукту, Які зроблять тебе краще, але при цьому ти будеш виглядати природно: це трохи коректора (під очі), туш, блиск для губ і трохи рум’ян.
 • Візуальний контакт. Чоловікові не подобаються дівчата, які не дивляться в очі співрозмовнику під час розмови, він НЕ відчуває її зацікавленість, відсутній контакт. Загалом, коли ти говориш з ним, спробуй затримувати свій погляд на його обличчя трохи довше, ніж зазвичай.
 • Приємний голос. Чоловік може закохається в дівчину, яка зовсім не красуня, але її оксамитовий голос просто зводить з розуму. Як ти можеш привернути його тільки голосом? Говори трохи повільніше, ніж зазвичай, це можна робити без будь-якої тренування. Коли ти говориш швидко, твій голос стає вищим і тонше, а коли повільно, він звучить більш м’яко і глибоко.
 • Доглянута шкіра. Погодьтеся, неприємно бачити шорстку або покриту прищіками шкіру, навіть якщо у дівчини відмінна фігура. Тому потрібно слідкувати за собою, звичайно не фанатично, Щоб залишався час удосконалюватися і інтелектуально!
image

Афоризми, цитати, притчі, мрії, життя…

Не нехтуйте притчами! Загублену золоту монету можна відшукати за допомогою самої дешевої свічки. Так і найглибшу істину можна осягнути за допомогою самого простого оповідання. Колись давно старий індіанець відкрив своєму онукові одну життєву істину. В кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло – заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехню … Другий […]

28 June 2011
image

Модні тенденції

Вважається, що симбіоз розумового розвитку, тонкої духовної організації, освіченості, хороших манер, милого характеру гарантує успішність дівчини. І це, безперечно, правильно. Але, враження, яке створене одягом, іноді не перебити навіть розумом Марії Кюрі. Як не крути, навіть Попелюшку, щоб направити на себе увагу принца, треба скористатися гарною модною одежиною, від її хрещеною. Одяг заслужено вважається віддзеркаленням […]

27 June 2011
image

Ваші шанси на успіх

Шановні пані, Пропонуємо Вам ознайомитися з Вашими потенційними можливостями в агентстві, тобто оцінити свої шанси. У лівій колонці – назва параметра (виділено жирним шрифтом), справа – величина параметра і під ним у дужках кількість очок. Сума набраних очок, виражена у відсотках, і є ймовірність успішного завершення вашого персонального шлюбного підприємства. Таблиця шансів Вік 18-20(25) 21-30(35) […]

27 June 2011

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>