Ми з’ясували, що, на думку чоловіків, є секретом жіночої привабливості. Щоб бути у всеозброєнні, ми попросили чоловіків розповісти нам про те, на що ж вони звертають увагу в першу чергу.

Деякі їх визнання стали для нас одкровенням.

 • Непередбачуваність. Несподівані поступки, реакція і поведінка, якого він найменше очікує, – ось що викликає чоловіче цікавість і бажання.
 • Свій стиль. Чоловікам подобається, коли дівчина носить щось екстраординарне, коли вона виділяється в натовпі. Свій стиль в одязі говорить про те, що вона творча людина.
 • Декольте. А якщо у дівчини красива лінія плечей, красиві ключиці-це найбільш сексуальна, ніжна частина жіночого тіла.Хто б міг подумати, що звичайна майка з глибоким Вирізати може відправити чоловіка в нокаут?
 • Твої губи. Губи жінки завжди прівлекали погляд чоловіків, тим більше якщо вони красиві і доглянуті. Так що не забувай про бальзамах для губ і Блиск.
 • Здоровий апетит. Багатьом чоловікам подобається, коли жінка з апетитом їсть, а не ганяє по тарілці самотній салатний листочок.
 • Ароматний волосся. Немає нічого краще, ніж аромат щойно вимитих волосся, свіжий приємний аромат! Наші дослідження показують, що ноти ваніль, перцевої м’яти, Фруктові і цитрусові аромати також змушують прискорено битися серце чоловіка.
 • Сексуальна хода. Якщо у дівчини гарна вільна хода, це говорить про те, що вона добре знає свою тело.Сделать хода красивою, скористайся секретом моделей: наспівуй про себе мелодію повільної сексуальної пісні, з досить чітким ритмом, яка дозволить тобі автоматично рухатися під цю мелодію широким кроком . І не забудь про високих підборах! Ще один варіант виробити хода – почати займатися танцями. Вже через пару уроків ти відчуєш себе раськрепощеннєє.
 • Непомітні макіяж. Занадто яскравий макіяж майже завжди Виглядає досить вульгарно. Але з іншого боку, довгі чорні вії і блиск для губ – це завжди краще, ніж зовсім нічого. Дівчина повинна вміти робити легкий, майже непомітні макіяж. Є 4 косметичних продукту, Які зроблять тебе краще, але при цьому ти будеш виглядати природно: це трохи коректора (під очі), туш, блиск для губ і трохи рум’ян.
 • Візуальний контакт. Чоловікові не подобаються дівчата, які не дивляться в очі співрозмовнику під час розмови, він НЕ відчуває її зацікавленість, відсутній контакт. Загалом, коли ти говориш з ним, спробуй затримувати свій погляд на його обличчя трохи довше, ніж зазвичай.
 • Приємний голос. Чоловік може закохається в дівчину, яка зовсім не красуня, але її оксамитовий голос просто зводить з розуму. Як ти можеш привернути його тільки голосом? Говори трохи повільніше, ніж зазвичай, це можна робити без будь-якої тренування. Коли ти говориш швидко, твій голос стає вищим і тонше, а коли повільно, він звучить більш м’яко і глибоко.
 • Доглянута шкіра. Погодьтеся, неприємно бачити шорстку або покриту прищіками шкіру, навіть якщо у дівчини відмінна фігура. Тому потрібно слідкувати за собою, звичайно не фанатично, Щоб залишався час удосконалюватися і інтелектуально!

Як підкорити чоловіка

Зустрівшись після довгої розлуки зі своєю подругою, я запитала у Дарини: «Мені цікаво, як ти змогла підкорити такого сильного, працьовитого, гарного і талановиту людину, твого чоловіка? Чому він слухняний тобі і ніколи не гнівається на тебе? Він незмінно любить тебе і виконує всі твої бажання. Скажи мені, будь ласка, всю правду, нічого не затаївши. Як […]

22 March 2020

Заміж за німця

Заміж за німця: плюси мінуси В голові українських дівчат живе усталений стереотип про те, що німецькі чоловіки педантичні і занудні. Та чи так це насправді? Дівчата з України, які обрали собі за чоловіка німця, підтверджують цей стереотип, однак, зовсім не вважають його недоліком – навпаки, бачать в цьому тільки позитивні сторони.   Крім того, окремою […]

4 March 2020

Заміж за канадця

Як вийти заміж за канадця   Канада – це країна, яка для українців вже більше 300 років є символом надії на краще життя. Згідно зі статистичними даними, більше 30% українців виїжджають до Канади на постійне місце проживання. Це призвело до того, що діаспора українців в цій країні процвітає – у наших співвітчизників є свої квартали, […]

4 March 2020

Всего комментариев: 0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать следующие HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>