Шлюбне агенство Ярославна

створюємо сім’ї
Про нас

«Ярославна» – агентство знайомств з метою створення сім’ї, в Києві. Ми маємо своїх партнерів в країнах Західної Європи і вже більше 10 років допомагаємо людям знайти один одного. Крім того, ми надаємо й інші послуги: переклади з іноземної мови, практичні курси для майбутніх дружин, консультації для отримання візи в посольстві і ін.

 

Наші клієнти – це інтелігентні дорослі чоловіки, від 30 до 60 років, що займають гідне місце в суспільстві. Всі вони мріють створити сім’ю на основі класичних цінностей.

Шлюбне агентство для самотніх сердець міжнародного значення. Заміж за іноземця - це не ілюзії, а реальність

Самотність – не має людської природи, тому чоловіки і жінки, які не можуть знайти собі пару або пережили невдалий сімейний досвід, знову починають шукати надію на щастя. Ми готові в цьому допомогти, адже все знайомства націлені не так на разове побачення, а на створення довірчих відносин, які з часом стануть фундаментом міцної сім’ї.

Міжнародне шлюбне агентство

Наше агентство знайомств допоможе всім клієнтам відшукати потрібну людину буквально де завгодно: в будь-якому куточку Землі ми зможемо знайти того, хто вам потрібен. Незважаючи на різницю в релігійних поглядах і менталитетах різних народів, створення сімейних відносин зміцнить зв’язки між народами і культурами, зробить жителів різних держав ближчими один одному.

Інтернаціональне бюро знайомств

«Ярославна» являє собою міжнародну шлюбну структуру, яка діє на благо інших людей – ми пропонуємо пошук безпечних і вигідних знайомств з представниками інших країн, які мають намір знайти дівчину з України для подальшого створення сім’ї. Кінцева мета нашої роботи – створення сімейних зв’язків між представниками різних країн. Завдяки цьому наш клуб знайомств користується великою популярністю в країні. Така популярність пояснюється і іншими аспектами: ми працюємо чесно, швидко і ефективно, допомагаючи людям знаходити гідну пару. Однак, в чималому ступені цьому сприяють наші партнери з Європи.

Наш девіз завжди один? “Обліт всієї планети у пошуках щастя і достатку для наших клієнтів». Тільки за минулий місяць наш клуб допоміг знайти гармонійну сім’ю цілим восьми парам з декількох країн – зараз всі вони готуються справити торжество. За час роботи нашої компанії ми отримали більше 15 000 листів з подяками від тих, хто зміг знайти з нашою допомогою «свою» людину.

Чому популярні міжнародні шлюби?

На жаль, сьогодні в західноєвропейських країнах панують феміністичні настрої, які розповзлися по багатьом державам і міцно вкоренилися в головах сучасних дівчат і жінок. У безперервній боротьбі за статева рівність, дівчата з самого юного віку слідують згубної моді, втрачаючи в запалі цієї битви все те, за що їх так цінують чоловіки: силу жіночої душі, чистоту, чарівність, жіночність і витонченість. Згідно зі статистичними даними, більше 90% європейських чоловіків, що побували в Україні або начулися про українок, захоплюються красою, гнучкістю розуму і жіночністю наших дівчат, а їх доброту і чуйність ставлять вище інших цінностей. Саме шанування традиційних сімейних цінностей відрізняє наших дівчат від європейських – іноземки часто сприймають залицяння з боку чоловіка як образу і спробу поставити їх нижче себе в соціальному становищі.

Чому українкам вигідний шлюб з іноземцем?

Агресивна і феміністичний поведінку західних дівчат сильно відштовхує чоловіків, які хочуть побудувати гармонійну і дружну сім’ю. Тому немає нічого дивного в тому, що вони починають шукати наречених в слов’янських країнах, які славляться красивими, чесними і вірними дівчатами.

Чуйність, ніжність і доброта слов’янської душі, наповненої духовністю і любов’ю, приваблює чоловіків, а їх увагу дівчини сприймають з вдячністю і відгуком, а не як образу чи належне. При цьому, інший особливістю нашого менталітету є можливість жінок успішно поєднувати виховання дітей, ведення господарства та реалізацію в кар’єрі. Крім того, слов’янські дівчата славляться вмінням зберігати молодість і красу на довгі роки, багато уваги приділяють своєму здоров’ю і зовнішності: вміють красиво одягатися, підкреслюючи фігуру і при цьому скромно, фарбуються акуратно.

У свою чергу, чоловіки, отримуючи практично ідеальних наречених, бережуть їх і піклуються про сімейне благополуччя, розділяючи з дружинами побут, роботу і виховання дітей. Європейські чоловіки досить швидко розуміють, наскільки цінними супутницями життя є українські дівчата, і, мріючи про теплу сім’ї, де панує любов і взаємоповага, йдуть прямо в наше агентство «Ярославна» в Києві.

Знайомство з іноземцями

Як правило, в європейських країнах шлюби укладаються досить пізно – нареченим зазвичай не менше 28-30 років, чоловіки вважають за краще одружуватися після 35 років. Однак, коли чоловік відчуває себе готовим до одруження, він мріє одержати не затяту феміністку, якої всім і завжди буде зобов’язаний, а скромну, добру і привабливу дівчину, яка стане вірною дружиною і прекрасною мамою для майбутніх дітей. Саме тому європейські чоловіки все частіше звертаються в наше агенство з проханням допомогти знайти ту саму – жіночну, красиву і вірну слов’янку.

Незважаючи на те, що в сучасному світі з’явилася величезна кількість соцмереж і спеціальних сайтів для міжнародних знайомств, багатьом людям дуже непросто знайти відповідну людину. Жінки шукають надійних, вірних і заможних чоловіків, а чоловіки, в свою чергу – добрих, ніжних і привабливих жінок. Однак, на подібних сайтах і форумах легко обманутися: обидві сторони часто надсилають чужі фотографії, вказують невірні дані і дають неправдиві обіцянки. Наш сайт шлюбного агентства надає перевірену і достовірну інформацію про кожного реальну людину, а також виставляє реальні фотографії і спілкування кожного клієнта. У разі виявлення обману, клієнт заноситься в чорний список всіх шлюбних агентств і більше не зможе продовжувати шахрайські дії.

Агентство для шлюбу: переваги

Якщо минулі ваші відносини не увінчалися успіхом, то психологи, що працюють в нашій компанії, допоможуть скинути з себе це гнітюче тягар, проаналізують всі помилки і недоліки, допущені в минулому шлюбі, розкажуть, як уникнути можливих помилок в нових відносинах. Найголовніше – вірити в своє щастя, а з нашою компанією ви зможете не тільки повірити, але і знайти його. Ми допомагаємо організовувати знайомства для подальшого шлюбу, щоб дві самотні половинки нарешті знайшли один одного і знайшли свою родину. Цілком можливо, що ви перебуваєте в одному кроці від своєї щасливої ​​долі – не пропустіть нагоду стати щасливою людиною і знайти гармонійну сім’ю!

Створення сім’ї з іноземцем – це цілком реально сьогодні, і цю реальність готове забезпечити наше агентство. Результати копіткої праці показують, що спілкування і подальше набуття сім’ї – це не мрія, ілюзія або казка, а цілком реальна дійсність, у якій практично завжди щасливий підсумок – набуття любові і надійну людину поруч.

Шлюбне агентство «Ярославна» в Україні

Багато з побоюванням ставляться до такого «нововведенню» – шлюбу з іноземцем. Однак, якщо трохи розібратися, то це зовсім не сучасна дивина – такі сімейні союзи сягають у глибину віків, коли правителі і королі видавали дочок заміж за вигідну партію: наприклад, за синів союзницьких держав для підтримки дружніх і родинних зв’язків. Навіть зараз ці традиції продовжують жити, тільки стали м’якшими і сучасними.

Міжнародні агентства для створення шлюбів, які працюють в сучасному світі, вже допомогли десяткам тисяч жінок знайти коханого супутника життя з іншої країни. Наша компанія допомагає організувати тепле знайомство, невимушене побачення і подальше побудова міцних сімейних відносин, незважаючи на всі відмінності між обома партнерами. У підсумку старання чоловіки і жінки, а також наполеглива праця співробітників нашої компанії, будуть нагороджені: любляча пара скріпить свою любов підписами в РАГСі, а значить, старання підуть недаремно. Ми не прагнемо просто познайомити чоловіка і жінку з різних країн – ми хочемо допомогти їм пройти непростий шлях притирок і закоханості, щоб врешті-решт вони змогли стати гідними один одного чоловіком і дружиною.

Чому саме ми?

Ми робимо все, щоб просте знайомство або побачення стало в підсумку відносинами – чесними, теплими, заснованими на вірності і взаємоповазі. Крім того, важливо, щоб обоє прагнули до одного й того ж: з’єднанню себе узами шлюбу і подальшого народженню або усиновлення дітей. Звертаючись за допомогою в нашу компанію, ви можете бути впевнені, що робите правильний вибір, який може стати доленосним.

Наше агентство – це компанія з бездоганною репутацією і незаперечним авторитетом серед аналогічних клубів. Це не просто слова, а незаперечний факт, який підтверджується незліченною кількістю вдячних листів, смс-повідомлень від пар, які знайшли один одного завдяки старанням наших співробітників. У штаті компанії працюють досвідчені сімейні психологи, свахи і соціологи, які, спираючись на досвід і особливості двох людей, допомагають людям знайти один одного і пройти різні труднощі, які неодмінно зустрічаються в будь-яких відносинах.

Таким чином, шлюбні знайомства тому і носять таку назву, що покликані з’єднати двох самотніх людей узами шлюбу. Це бажання – не вид дозвілля або розвага, а конкретна мета, яку можна досягти, доклавши певних зусиль.

Шлюбні знайомства в клубі «Ярославна»

Згідно зі статистичними даними, які були засновані на реальних відгуках клієнтів, які зверталися свого часу за допомогою в наше агенство, наш клуб вважається найкращим серед тих, що допомагають людині знайти свою долю. Пам’ятайте: звертаючись до нас, ви не ризикуєте зовсім нічим, але придбати можете дуже багато. В першу чергу, у вас високі шанси знайти гармонійну сім’ю, вірного і надійного чоловіка, в майбутньому – прекрасних дітей. Слід також пам’ятати, що не всі компанії, що займаються шлюбними знайомствами, зможуть знайти дівчині гідну пару, яка максимально підходить їй за психологічними і соціальними показниками, при цьому, з огляду на все особистісні особливості, які у кожної людини індивідуальні. Ми готові допомагати клієнтам щиро, сумлінно і чесно, щоб ви змогли знайти дружню і гармонійну сім’ю.

Завдяки нашій репутації чоловіки з різних країн приходять в нашу компанію, щоб залишити заявку в анкеті, довіряючи нам свою подальшу долю і накладаючи тим самим величезну відповідальність на нас. Пошук підходящої пари – це не проста робота, а окреме майстерність, засноване на солідному досвіді роботи. Співробітники нашого клубу докладуть усіх зусиль для того, щоб ваша пара стала благополучній, щасливою і міцною.

Агентство знайомств «Ярославна» - шанс знайти щастя!

Вийти заміж за іноземного громадянина без сторонньої допомоги досить непросто, так як той факт, що людина з Європи – це зовсім не гарантія того, що він виявиться чесним, порядним і правильним. Саме тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб відшукати достойних претендентів для кожної написала нам жінки. Адреса нашого сайту – Jaroslavna.com.ua. Саме сюди ви можете зайти і тут залишити анкету, якщо хочете знайти свою любов і щастя з громадянином іншої країни. Роблячи це, ви довіряєте нам пошук вашого судженого, і ми зробимо все, щоб в недалекому майбутньому ви опинилися поруч з принцом з казки. Ви особисто зможете переконатися в тому, що ми вибрали анкети найбільш підходящих і гідних чоловіків з інших держав, які найбільше підходять вам за всіма аспектами.

Цілком можливо, що, залишаючи в нашому клубі анкету сьогодні, завтра ви вперше напишете майбутньому коханому чоловікові, а через кілька років ви разом будете дивитися на ваших підростаючих дітей. Ми дуже ретельно відбираємо кандидатів, тому реєстрацію проходять лише дійсно гідні чоловіки, які шукають таку ж гідну дівчину для створення люблячої і дружної сім’ї.

Як ми працюємо

Для нас дуже важливо що б Ви були щасливі.

Ми пропонуємо Вам, професійну роботу на високому рівні, включаючи найсучаснішу технічну підготовку і широкий спектр ефективних і сучасних способів пошуку супутника життя.

 • Реєстрація

  Повна реєстрація в агентстві.

 • Співбесіда

  Особисте знайомство і співбесіду з представником агентства: знайомство з правилами агентства, консультації з питань знайомства.

 • Вибір кандидата

  Пропозиція кандидатів, які зацікавлені в знайомстві з Вами. Профайли зацікавлених чоловіків ми висилаємо на електронну пошту або на вайбер.

 • Зустріч

  Організація зустрічі в м.Києві.

 • Заміжжя

  Консультації з питань підготовки документів до одруженню.

Отзывы счастливых клиентов
Практичний курс для жінок

Хорошая жена

– Для тих, хто хоче вийти заміж;

– Для дівчаток, дівчат і жінок, які хочуть завжди бути щасливими.

Незабаром у Києві

Консультація

Ви можете залишити нам свої контактні дані,

або відправити повідомлення, після чого ми зв’яжемося з Вами.

Також ми рекомендуємо пройти онлайн РЕЄСТРАЦІЮ.

* Обов'язкові для заповнення